پایگاه خبری صنعت نما - سید عباس موسوی یازدهمین سخنگوی وزارت خارجه شد
.
پنجشنبه - ۵ اردیبهشت - ۱۳۹۸
ساعت :

سید عباس موسوی یازدهمین سخنگوی وزارت خارجه شد

سید عباس موسوی مدیرکل اطلاع رسانی و امور سخنگویی به عنوان یازدهمین سخنگوی وزارت خارجه منصوب شد.

*پویا مهرابی

به گزارش خبرنگار صنعت نما، «سید عباس موسوی» مدیرکل اطلاع رسانی و امور سخنگویی 24 فروردین ماه از سوی محمدجواد ظریف به عنوان یازدهمین سخنگوی وزارت خارجه منصوب شد. 

موسوی پیش از این مدیرکل اطلاع رسانی و امور سخنگویی بوده و قبل از آن هم در سمت‌هایی چون رئیس اداره دیپلماسی رسانه‌ای، دبیر اول سرکنسولگری ایران در هنگ کنگ و رایزن دو در سفارت ایران در هلند مشغول به خدمت بوده است. او که فارغ التحصیل دانشکده روابط بین‌الملل وزارت امور خارجه است، جوان‌ترین سخنگویی است که عهده‌دار این سمت شده است.

قرار است مراسم تودیع و معارفه سخنگویان سابق و جدید و معاونان اداری و مالی و امور مجلس و ایرانیان وزارت خارجه (یکشنبه) برگزار شود. 

پیش از او بهرام قاسمی عهده‌دار این سمت بود که به عنوان سفیر جدید ایران در فرانسه منصوب شده است. قاسمی دیروز (جمعه) 23 فروردین ماه با انتشار متنی از رسانه‌ها خداحافظی کرد.

بهرام قاسمی از 30 خرداد ماه 1395 به‌عنوان دهمین سخنگوی وزارت خارجه و رئیس مرکز دیپلماسی عمومی و رسانه‌ای این وزارتخانه مشغول به فعالیت بود.

 

پایان خبر/

 

آخرین ویرایش در 25/01/1398

اشتراک این مطلب

درباره ی صنعت نما

يك رسانه پويا و پيشرو مي‌تواند مطالبات فعالان صنعت و معدنکاران را نمايندگي و افكار عمومي را با جايگاه و پتانسيل‌هاي اين بخش آشنا سازد. در آن صورت مسئولان و تصميم‌گيران نيز متناسب با اين جايگاه عمل خواهند كرد.

 

"صنعت نما" مي‌خواهد چنين رسانه‌اي باشد؛

ارایه سريع و لحظه‌اي اخبار، جمع‌آوري خبر و تحليل آن ها و بررسي فرصت‌ها و چالش هاي پيش‌روي صنعت.

 

 

لینک های مفید

آخرین ویدئوها

عضویت در خبرنامه

کاربر گرامی برای اطلاع از آخرین خبرها و اخبار، در خبرنامه صنعت نما عضو شوید.