پایگاه خبری صنعت نما - نرخ کرایه حمل‌ونقل عمومی در سال 98
.
پنجشنبه - ۵ اردیبهشت - ۱۳۹۸
ساعت :

نرخ کرایه حمل‌ونقل عمومی در سال 98

 فرمانداری و دیگر دستگاه‌های ذی‌ربط در تهران نظارت لازم را بر نحوه افزایش نرخ کرایه حمل‌ونقل دارند تا پیش از اعلام رسمی نرخ کرایه‌های حمل‌ونقل عمومی به هیچ وجه افزایش نیابد و با متخلفین برخورد می‌شود.

* الهام صمدی

معاون فنی و عمرانی فرماندار تهران از افزایش نرخ وسایل نقلیه عمومی خبر داد و گفت: مشابه سال‌های گذشته نرخ کرایه وسایل نقلیه عمومی پس از تصویب شورا، افزایش مصوب خواهد داشت.

به گزارش صنعت نما، غلامحسین آرام، اظهار کرد: بر همین اساس، نرخ کرایه‌های حمل‌ونقل عمومی از اول اردیبهشت‌ماه افزایش پیدا می‌کند.

وی در ادامه سخنان خود با تاکید بر این نکته که، از اول اردیبهشت‌ماه نرخ کرایه‌های حمل‌ونقل عمومی تا حداکثر ۲۰ درصد می‌تواند افزایش قیمت داشته باشد، تصریح کرد: درحال حاضر فرمانداری و دیگر دستگاه‌های ذی‌ربط نظارت لازم را بر نحوه افزایش نرخ کرایه حمل‌ونقل دارند تا پیش از اعلام رسمی نرخ کرایه‌های حمل‌ونقل عمومی به هیچ وجه افزایش نیابد و با متخلفین برخورد می‌شود.

این سخنان در حالی گفته می‌شود که پیش از  این،  عضو مجمع نمایندگان استان تهران گفته بود، با توجه به مشکلات اقتصادی موجود ثابت ماندن نرخ کرایه حمل‌ونقل عمومی پایتخت در سال ۹۸ ضروری به نظر می‌رسد.

قاسم میرزایی نیکو با تاکید بر این‌که نرخ کرایه حمل‌ونقل عمومی پایتخت در سال 98 باید ثابت بماند، گفت: در شرایط فعلی تعیین تکلیف نرخ کرایه حمل‌ونقل عمومی باید کارشناسانه و با حساسیت لازم انجام شود و هر گونه افزایش نرخی در سال 98 به صلاح نیست.

وی به این نکته نیز اشاره داشت که، پیشنهاد تعیین نرخ کرایه حمل‌ونقل عمومی کم‌تر از نرخ تورم مورد موافقت قرار نمی‌گیرد.

 

پایان خبر/

 

اشتراک این مطلب

درباره ی صنعت نما

يك رسانه پويا و پيشرو مي‌تواند مطالبات فعالان صنعت و معدنکاران را نمايندگي و افكار عمومي را با جايگاه و پتانسيل‌هاي اين بخش آشنا سازد. در آن صورت مسئولان و تصميم‌گيران نيز متناسب با اين جايگاه عمل خواهند كرد.

 

"صنعت نما" مي‌خواهد چنين رسانه‌اي باشد؛

ارایه سريع و لحظه‌اي اخبار، جمع‌آوري خبر و تحليل آن ها و بررسي فرصت‌ها و چالش هاي پيش‌روي صنعت.

 

 

لینک های مفید

آخرین ویدئوها

عضویت در خبرنامه

کاربر گرامی برای اطلاع از آخرین خبرها و اخبار، در خبرنامه صنعت نما عضو شوید.