پایگاه خبری صنعت نما - طرح ترافیک در پنجشنبه رایگان و بدون محدودیت
.
چهارشنبه - ۲۴ مهر - ۱۳۹۸
ساعت :

طرح ترافیک در پنجشنبه رایگان و بدون محدودیت

طی دو هفته پایانی سال گذشته تصمیم بر آن شد که در راستای نظم‌بخشیدن به تردد و کاهش ترافیک ناشی از خریدهای آخر سال، باردیگر به صورت موقت طرح ترافیک و زوج و فرد در روزهای پنج‌شنبه به اجرا گذاشته خواهد شد.

مشاور معاون حمل‌ونقل ترافیک شهرداری تهران از عدم اجرای طرح ترافیک و زوج و فرد در روزهای پنج‌شنبه  طبق روال سال گذشته، خبر داد.

*الهام صمدی

به گزارش خبرنگار صنعت نما، علی پیرحسین‌لو اظهار کرد: طرح ترافیک و زوج و فرد چون سال گذشته اجرا می‌شود، این به آن معنا است که در روزهای پنج‌شنبه مانند جمعه‌ها تردد در هر دو محدوده بدون محدودیت قابل انجام و رایگان است.

مشاور معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهردار تهران، طی دو هفته پایانی سال گذشته تصمیم بر آن شد که در راستای نظم‌بخشیدن به تردد و کاهش ترافیک ناشی از خریدهای آخر سال، باردیگر به صورت موقت طرح ترافیک و زوج و فرد در روزهای پنج‌شنبه به اجرا گذاشته خواهد شد.

به گزارش تین‌نیوز، با مصوب شدن طرح جدید ترافیک، تردد در محدوده زوج و فرد در روزهای 5 شنبه آزاد اعلام شد که این کار موجب تشدید ترافیک در این محدوده در روزهای پنج‌شنبه‌ها شده است.

 

پایان خبر/

 

اشتراک این مطلب

درباره ی صنعت نما

يك رسانه پويا و پيشرو مي‌تواند مطالبات فعالان صنعت و معدنکاران را نمايندگي و افكار عمومي را با جايگاه و پتانسيل‌هاي اين بخش آشنا سازد. در آن صورت مسئولان و تصميم‌گيران نيز متناسب با اين جايگاه عمل خواهند كرد.

 

"صنعت نما" مي‌خواهد چنين رسانه‌اي باشد؛

ارایه سريع و لحظه‌اي اخبار، جمع‌آوري خبر و تحليل آن ها و بررسي فرصت‌ها و چالش هاي پيش‌روي صنعت.

 

 

لینک های مفید

آخرین ویدئوها

عضویت در خبرنامه

کاربر گرامی برای اطلاع از آخرین خبرها و اخبار، در خبرنامه صنعت نما عضو شوید.