پایگاه خبری صنعت نما - 400 میلیارد تومان از حساب شهرداری قالیباف «گم» شد
.
سه شنبه - ۳۱ اردیبهشت - ۱۳۹۸
ساعت :

400 میلیارد تومان از حساب شهرداری قالیباف «گم» شد

محسن هاشمی، رئیس شورای شهر تهران گفت: همه حساب های شهرداری از سوی تأمین اجتماعی مسدود شده است.

به گزارش صنعت نما، محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران در پایان بیست و چهارمین جلسه علنی شورای شهر تهران  از مسدود شدن همه حساب‌های شهرداری از سوی تأمین اجتماعی خبر داده است.

هاشمی افزود: در دوران شهرداری سابق حق بیمه از حساب کارکنان کسر می‌شد اما به حساب تامین اجتماعی ریخته نمی شد و این اعداد از مرز 400 میلیارد تومان عبور کرده است که مدیریت شهری فعلی باید با تامین اجتماعی در این زمینه ماجرا را حل و فصل کند.

چندی پیش سیدتقی نوربخش  مدیر‌عامل سازمان تامین اجتماعی از مسدود شدن حساب‌های شهرداری تهران به علت بدهی به سازمان تامین اجتماعی، پس از اخطار‌های متعدد و عدم توجه شهرداری تهران به آن‌ها خبر داده بود.

به گزارش تین‌نیوز، به گفته سیدتقی نوربخش میزان بدهی شهرداری تهران به سازمان تامین اجتماعی تا پایان سال 94  بالغ بر 400 میلیارد تومان بوده است.

محمدحسن زدا، معاون بیمه‌ای سازمان تأمین اجتماعی نیز اعلام کرده که این سازمان بر اساس قانون شرایط کارفرما را رعایت کرده است و به کارفرمایانی که در معرض ورشکستگی بوده‌اند بر اساس ماده 41 تأمین اجتماعی کمک کرده است.

زدا از امضای تفاهم‌نامه‌ای با شهرداری تهران خبر داد که در آن مقرر شد شهرداری بخشی از طلب خود را به صورت اقساط، 100 میلیارد تومان در تابستان امسال و بخش باقیمانده را تهاتر کند. اما به گفته او «شهرداری تنها بخشی از بدهی خود را تقسیط کرد و مابقی را پرداخت نکرده است.»

معاون بیمه‌ای سازمان تأمین اجتماعی از مذاکره با مدیران جدید شهرداری تهران و مهلتی دوباره برای پرداخت مطالبات به شهرداری تهران خبر داد.

 

پایان خبر/

 

اشتراک این مطلب

درباره ی صنعت نما

يك رسانه پويا و پيشرو مي‌تواند مطالبات فعالان صنعت و معدنکاران را نمايندگي و افكار عمومي را با جايگاه و پتانسيل‌هاي اين بخش آشنا سازد. در آن صورت مسئولان و تصميم‌گيران نيز متناسب با اين جايگاه عمل خواهند كرد.

 

"صنعت نما" مي‌خواهد چنين رسانه‌اي باشد؛

ارایه سريع و لحظه‌اي اخبار، جمع‌آوري خبر و تحليل آن ها و بررسي فرصت‌ها و چالش هاي پيش‌روي صنعت.

 

 

لینک های مفید

آخرین ویدئوها

عضویت در خبرنامه

کاربر گرامی برای اطلاع از آخرین خبرها و اخبار، در خبرنامه صنعت نما عضو شوید.