پایگاه خبری صنعت نما - سازمان املاک و مستغلات شهرداری از ارائه گزارش شفاف خودداری می‌کند
.
سه شنبه - ۳۰ بهمن - ۱۳۹۷
ساعت :

سازمان املاک و مستغلات شهرداری از ارائه گزارش شفاف خودداری می‌کند

سازمان املاک و مستغلات شهرداری در برابر ارائه گزارش املاک واگذار شده به برخی اشخاص در دوره گذشته مدیریت شهری، همکاری لازم را نمی‌کند.

رییس شورای عالی استان ها و عضو شورای شهر تهران از عملکرد سازمان املاک و مستغلات شهرداری که حاضر به افشای مدارک املاک واگذار شده نیست، انتقاد کرد.

به گزارش صنعت نما مرتضی الویری با اشاره به تلاش شورای شهر از روزهای ابتدائی شکل‌گیری به منظور شفاف‌سازی برخی از معاملات در دوره قبل مدیریت شهری، اظهار کرد: سازمان املاک و مستغلات شهرداری در برابر ارائه گزارش املاک واگذار شده به برخی اشخاص در دوره گذشته مدیریت شهری، همکاری لازم را نمی‌کند.

وی در ادامه سخنان خود با یادآوری درخواست شورا از سازمان املاک و مستغلات شهرداری برای تهیه و ارائه گزارش در خصوص موارد یاد شده، گفت: این سازمان در ارائه گزارش املاک واگذار شده برای بهره‌برداری به اشخاص خاص تعلل کرده و تا به امروز متنی رسمی در این زمینه به دست اعضای شورای شهر نرسیده است.

در 7 شهریور ماه 95 محسنی اژه‌ای سخنگوی قوه قضاییه گزارش تخلف شهرداری تهران در واگذاری املاک به خواص را تایید کرد و اظهار کرد: این موضوع در ابتدای کار بوده و گزارش رسمی بازرسی کل کشور نیست. مطالبی مطرح شده، اما بازرسی کل کشور گزارش را نهایی و نظر قطعی نداده است.

 

پایان خبر/

 

اشتراک این مطلب

درباره ی صنعت نما

يك رسانه پويا و پيشرو مي‌تواند مطالبات فعالان صنعت و معدنکاران را نمايندگي و افكار عمومي را با جايگاه و پتانسيل‌هاي اين بخش آشنا سازد. در آن صورت مسئولان و تصميم‌گيران نيز متناسب با اين جايگاه عمل خواهند كرد.

 

"صنعت نما" مي‌خواهد چنين رسانه‌اي باشد؛

ارایه سريع و لحظه‌اي اخبار، جمع‌آوري خبر و تحليل آن ها و بررسي فرصت‌ها و چالش هاي پيش‌روي صنعت.

آخرین ویدئوها

عضویت در خبرنامه

کاربر گرامی برای اطلاع از آخرین خبرها و اخبار، در خبرنامه صنعت نما عضو شوید.