عضو فراکسیون امید مجلس در گفت و گو با صنعت نما: پیگیر خواسته های کارکنان شرکت متروی تهران هستم - خبر
.
جمعه - ۷ اردیبهشت - ۱۳۹۷
ساعت :

عضو فراکسیون امید مجلس در گفت و گو با صنعت نما: پیگیر خواسته های کارکنان شرکت متروی تهران هستم

عضو فراکسیون امید مجلس با بیان این که پیگیر مطالبات کارکنان شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه است گفت: شرکت مترو زیر مجموعه شهرداری و زیر نظر شورای شهر تهران است. با چند نفر از کارکنان مترو گفت و گویی داشتم و در نتیجه مسائل و مشکلات آنان را به شورای شهر و شهرداری منتقل کردم. اما به علت تغییرات در شورای شهر و شهرداری تهران؛ رسیدگی به این موضوع کمی با تاخیر صورت گرفته است.

علیرضا محجوب گفت: در هر حال من پیگیر خواسته های کارکنان شرکت متروی تهران هستم تا آنان نگرانی بابت امنیت شغلی و مطالباتشان نداشته باشند. همچنین قصد داشتم تا نمایندگانی از شهرداری، شورای شهر و نمایندگان کارکنان را به مجلس دعوت کنیم تا در این خصوص صحبت هایی داشته باشیم تا به موضوعات مطرح شده رسیدگی کنیم.

آخر خرداد ماه 1396 جمعی از کارکنان شرکت متروی تهران در داخل محوطه ساختمان اداری این شرکت در تقاطع (پل کالج) تجمع کردند. آنان به آن چه «مدیریت نادرست مالی» شرکت مترو خواندند و در اعتراض به عدم رسیدگی به مطالبه بازنشستگان، عدم اعمال سختی کار واحدهای دارای شرایط، پرداخت نشدن پاداش ها و کارانه، مشکلات صندوق مسکن، صندوق تعاون، قراردادهای سیاحتی و بیمه تکمیلی تجمع کرده بودند. تا کنون هیچ یک از مدیران شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه حاضر به پاسخگویی در این خصوص نبوده اند.

 

سهم خواهی و زیاده خواهی محکوم است

عضو فراکسیون امید مجلس با بیان این که کسانی که در انتخابات برای آقای روحانی فعالیت کردند حق دارند نظر خود را به ایشان اعلام کنند گفت: سهم خواهی یا زیاده خواهی از هر جهت محکوم است.

علیرضا محجوب گفت: در خصوص ارزیابی خود از دیدار رئیس جمهور با شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان گفت: معتقدم  این رایزنی ها می تواند به تقویت کابینه کمک کند، آقای روحانی برای بار دوم است که کابینه تشکیل می دهند، لذا به همه نظرات به دقت توجه خواهد کرد و نهایتا انتخاب خود را اعلام خواهد کرد.

نماینده مردم تهران در مجلس با بیان اینکه کسانی که در انتخابات برای آقای روحانی فعالیت کردند حق دارند نظر خود را به ایشان اعلام کنند گفت: سهم خواهی یا زیاده خواهی از هر جهت محکوم است.

محمدرضا عارف رئیس شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان  با همراهی کمیته تعامل و رایزنی این شورا با حسن روحانی رئیس جمهور دیدار و گفت و گو کردند.

در این دیدار حسن روحانی اظهار کرد: امیدوارم بتوانیم دولتی کاراتر به مردم و مجلس شورای اسلامی معرفی کنیم و کماکان از همکاری متقابل با اصلاح طلبان در همه زمینه ها بهره‌مند شویم.

محمدرضا عارف رئیس شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان و رئیس فراکسیون امید همچنین در این دیدار با اشاره به انتخابات اخیر ریاست جمهوری و پیروزی روحانی اظهار کرد: مردم فهیم ایران اسلامی با حضوری گسترده و حماسی در انتخابات شرکت کردند که این حضور نشان داد مردم نسبت به تعیین سرنوشت خود و جامعه احساس مسئولیت می کنند. عارف در ادامه بر ضرورت همکاری متقابل حامیان رئیس جمهور و فراکسیون امید با دولت در آینده و ادامه رایزنی در زمینه های مختلف تاکید کرد.

اشتراک این مطلب

نظر خود را ثبت کنید.

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

درباره ی صنعت نما

يك رسانه پويا و پيشرو مي‌تواند مطالبات فعالان صنعت و معدنکاران را نمايندگي و افكار عمومي را با جايگاه و پتانسيل‌هاي اين بخش آشنا سازد. در آن صورت مسئولان و تصميم‌گيران نيز متناسب با اين جايگاه عمل خواهند كرد.

 

"صنعت نما" مي‌خواهد چنين رسانه‌اي باشد؛

ارایه سريع و لحظه‌اي اخبار، جمع‌آوري خبر و تحليل آن ها و بررسي فرصت‌ها و چالش هاي پيش‌روي صنعت.

آخرین ویدئوها

عضویت در خبرنامه

کاربر گرامی برای اطلاع از آخرین خبرها و اخبار، در خبرنامه صنعت نما عضو شوید.