پایگاه خبری صنعت نما - ارائه برنامه عملیاتی "پاسخگویی به زلزله تهران" تا یک ماه آینده
.
یکشنبه - ۴ فروردین - ۱۳۹۸
ساعت :

ارائه برنامه عملیاتی "پاسخگویی به زلزله تهران" تا یک ماه آینده

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با اشاره به برگزاری نشست کارگروه امداد و نجات و آموزش همگانی گفت: در این جلسه مقرر شد تا کمیته‌ کارشناسی برنامه‌های عملیاتی خود برای پاسخگویی به زلزله تهران را آماده کند.

به گزارش صنعت نما، مرتضی سلیمی در مورد برگزاری کارگروه امداد و نجات و آموزش همگانی اظهار کرد: با توجه به اینکه 22 استان معین برای تهران تعریف شده است، این جلسه در راستای بررسی این موضوع تشکیل شد و این کارگروه موظف شد که برای پاسخگویی به زلزله احتمالی در تهران، برنامه عملیاتی ارائه کند.

وی افزود: بیشتر زمان این نشست به موضوع زلزله تهران اختصاص داشت و قرار شد کمیته‌ کارشناسی تا یک ماه آینده برنامه‌های عملیاتی خود را ارائه کند.

رئیس سازمان امداد و نجات اضافه کرد: همچنین در ابتدای این جلسه گزارشی از نحوه کمک‌رسانی در زلزله کرمانشاه ارائه شد و نقاط ضعف و قوت این کار مورد بررسی قرار گرفت.

سلیمی همچنین با اشاره به حضور معاون آموزش و پژوهش هلال احمر در این جلسه گفت: موضوع آموزشی همگانی از دیگر مواردی بود که در این جلسه مطرح شد و قرار بر این شد که این معاونت برنامه جامع‌ آموزش همگانی در بحران را تدوین کند.

 

پایان خبر/

 

اشتراک این مطلب

برچسب‌ها

درباره ی صنعت نما

يك رسانه پويا و پيشرو مي‌تواند مطالبات فعالان صنعت و معدنکاران را نمايندگي و افكار عمومي را با جايگاه و پتانسيل‌هاي اين بخش آشنا سازد. در آن صورت مسئولان و تصميم‌گيران نيز متناسب با اين جايگاه عمل خواهند كرد.

 

"صنعت نما" مي‌خواهد چنين رسانه‌اي باشد؛

ارایه سريع و لحظه‌اي اخبار، جمع‌آوري خبر و تحليل آن ها و بررسي فرصت‌ها و چالش هاي پيش‌روي صنعت.

آخرین ویدئوها

عضویت در خبرنامه

کاربر گرامی برای اطلاع از آخرین خبرها و اخبار، در خبرنامه صنعت نما عضو شوید.