پایگاه خبری صنعت نما - دریافت تعهد از رانندگان نفت‌کش توسط شرکت پخش+ سند
.
سه شنبه - ۳۰ بهمن - ۱۳۹۷
ساعت :

دریافت تعهد از رانندگان نفت‌کش توسط شرکت پخش+ سند

تانکرداران منطقه اصفهان اخذ این تعهدنامه از سوی شرکت پخش را غیرقانونی و یک‌طرفه و ناقض حقوق قانونی خود که طبق قانون اساسی کشور از آن برخوردارند، دانسته‌اند.

تانکرداران اصفهان به تازگی در شبکه‌های اجتماعی از تعهدنامه‌ای رونمایی کرده‌اند که شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اصفهان آنان را مقید به امضای آن کرده است.

به گزارش صنعت نما، در بخشی از متن این تعهدنامه که تصویر آن در فضای مجازی منتشر شده، آمده است: «بدین وسیله با امضای تعهدنامه، قبول و متعهد و مستلزم می‌گردم در صورت ایجاد هرگونه اخلال در سیستم ناوبری حمل‌ونقل به هر شکل و صورت شامل عدم تامین و اعزام نفتکش در برنامه‌های تدارکاتی ابلاغی از سوی شرکت ملی پخش بدون هماهنگی با مسئولان ذیربط که منجر به برهم زدن نظم سوخت‌رسانی، توزیع و عرضه می‌گردد، شرکت ملی پخش مجاز و مختار می‌باشد به تشخیص خود برابر مقررات و ضوابط آن شرکت رفتار و نسبت به اخراج اینجانب از سیستم نفت‌بری اقدام نموده و حق هرگونه ادعا و اعتراض در خصوص موارد فوق‌الذکر در هر مرجعی اعم از اداری، نظامی و قضایی را از خود سلب و ساقط می‌نمایم».

بر اساس این گزارش الزام به امضای این تعهدنامه از سوی شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اصفهان آن‌چنان که د رمتن آن آمده است به دنبال «اعتراض رانندگان نفتکش و عدم اعزام نفتکش جهت حمل فرا<رده‌های نفتی» صورت گرفته است.

تانکرداران منطقه اصفهان اخذ این تعهدنامه از سوی شرکت پخش را غیرقانونی و یک‌طرفه و ناقض حقوق قانونی خود که طبق قانون اساسی کشور از آن برخوردارند، دانسته‌اند.

 

پایان خبر/

 

آخرین ویرایش در 30/03/1397

اشتراک این مطلب

درباره ی صنعت نما

يك رسانه پويا و پيشرو مي‌تواند مطالبات فعالان صنعت و معدنکاران را نمايندگي و افكار عمومي را با جايگاه و پتانسيل‌هاي اين بخش آشنا سازد. در آن صورت مسئولان و تصميم‌گيران نيز متناسب با اين جايگاه عمل خواهند كرد.

 

"صنعت نما" مي‌خواهد چنين رسانه‌اي باشد؛

ارایه سريع و لحظه‌اي اخبار، جمع‌آوري خبر و تحليل آن ها و بررسي فرصت‌ها و چالش هاي پيش‌روي صنعت.

آخرین ویدئوها

عضویت در خبرنامه

کاربر گرامی برای اطلاع از آخرین خبرها و اخبار، در خبرنامه صنعت نما عضو شوید.