پایگاه خبری صنعت نما - اعزام کارکان شرکت راه آهن به سفر راهیان‌نور
.
چهارشنبه - ۲۶ تیر - ۱۳۹۸
ساعت :

اعزام کارکان شرکت راه آهن به سفر راهیان‌نور

رئیس‌ بسیج شرکت راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران از اعزام هزار و 200 نفر از کارکنان شرکت راه‌آهن به مناطق عملیاتی جنوب کشور خبر داد.

به گزارش خبرنگار صنعت نما، سرهنگ پاسدار داود عباس‌زاده، رییس راهیان نور راه آهن در این خصوص گفت: این اعزام به مدت شش روز، در قالب 9 کاروان و از سراسر کشور صورت خواهد گرفت.

عباس زاده گفت این اعزام از تاریخ 23 بهمن ماه آغاز و تا 20 اسفند ادامه خواهد داشت و مدت بازدید هر کاروان شش روز خواهد بود. طی این مدت از یادمان های هویزه، طلایه، چزابه، فکه، دهلاویه، اروند و فتح المبین بازدید صورت خواهد گرفت.

از سال 1376 تا به امروز نزدیک به 50 هزر نفر از کارکنان و خانواده راه آهن به مناطق عملیاتی جنوب کشور با قطار اعزام شده اند.

وی با اشاره به بلوغ انقلاب اسلامی اظهار کرد: این بلوغ و بالندگی نتیجه سال‌ها تجربه است که از میان حوادثی مانند طبس، کودتای نوژه، فرار بنی‌صدر، جنگ تحمیلی و ... کسب شده است.

فرمانده بسیج راه‌آهن کشور همچنین با تاکید بر لزوم برنامه‌ریزی دقیق در دوران پس از انقلاب اسلامی افزود: دشمنان همه سعی خود را در القای ناکارآمدی سیستم ولایی ما دارند و از هیچ فرصتی برای ضربه زدن به ما فروگذار نیستند. در مقابل نیز ما باید با برنامه‌ریزی دقیق از همه فرصت‌های موجود برای اعتلای کشور استفاده کنیم و از هیچ تلاشی در حفظ اقتدار نظام کوتاهی نکنیم.

عباس زاده با اشاره به پشتوانه مردمی نظام که از ذخایر انقلاب است، تصریح کرد: مسئولان باید با سازوکار مناسب در حل مشکلات روزمره مردم کوشا باشند و منزلت مردم در کلیه امور محفوظ بماند. در این راستا راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران با تولید توسعه شبکه و ناوگان خود در ایفای سهمش در حفظ این پشتوانه گران‌بها از هیچ کوششی دریغ نکرده است.

 

پایان خبر/

 

اشتراک این مطلب

درباره ی صنعت نما

يك رسانه پويا و پيشرو مي‌تواند مطالبات فعالان صنعت و معدنکاران را نمايندگي و افكار عمومي را با جايگاه و پتانسيل‌هاي اين بخش آشنا سازد. در آن صورت مسئولان و تصميم‌گيران نيز متناسب با اين جايگاه عمل خواهند كرد.

 

"صنعت نما" مي‌خواهد چنين رسانه‌اي باشد؛

ارایه سريع و لحظه‌اي اخبار، جمع‌آوري خبر و تحليل آن ها و بررسي فرصت‌ها و چالش هاي پيش‌روي صنعت.

 

 

لینک های مفید

آخرین ویدئوها

عضویت در خبرنامه

کاربر گرامی برای اطلاع از آخرین خبرها و اخبار، در خبرنامه صنعت نما عضو شوید.