پایگاه خبری صنعت نما - بازدید مدیرعامل هلدینگ توسعه ترابر ایرانیان از مجتمع شهید کلاهدوز
.
چهارشنبه - ۱ خرداد - ۱۳۹۸
ساعت :

بازدید مدیرعامل هلدینگ توسعه ترابر ایرانیان از مجتمع شهید کلاهدوز

مدیر عامل گروه توسعه ترابر ایرانیان و مدیرعامل شرکت مهتاب سیر جم از کارگاه تعمیراتی ریل پرداز سیستم "مجتمع شهید کلاهدوز" بازدید کردند.

به گزارش صنعت نما به نقل از روابط عمومی شرکت مهتاب سیر جم، در این بازدید علی عسگر الهیارنژاد و عبدالله عامری علاوه بر بازدید از واگن های در دست تعمیر شرکت مهتاب سیر جم؛ با امکانات و توانمندی های شرکت ریل پرداز سیستم آشنا شدند.

علی عسگر الهیارنژاد در خصوص اهمیت بازسازی ناوگان مسافری با توجه به قیمت بالای ناوگان نو  گفت: بازسازی در ایران معقوله ای گنگ است اما این مهم فواید بسیاری دارد.

مدیر عامل گروه توسعه ترابرا ایرانیان با اشاره به این موضوع که چشم ما به سمت غرب زیاد متمایل شده است گفت: نباید این گونه باشد و افزود: با بازسازی علاوه بر این که دستمان را کمتر به سمت بیگانگان دراز می کنیم برای کشور ارزش افزوده ایجاد می شود.

 وی گفت: به نظرم بازسازی امکانات موجود، عمر انقلابی دادن به آن ها است.

در ادامه عبدالله عامری، هنگام بازدید از ناوگان در دست تعمیر شرکت مهتاب سیر جم توضیحات و اطلاعات کاملی به الهیارنژاد ارایه کردند و گفتند با این بازسازی ها به عمر این ناوگان 15 سال افزوده خواهد شد.

 

پایان خبر/

 

آخرین ویرایش در 12/12/1397

اشتراک این مطلب

درباره ی صنعت نما

يك رسانه پويا و پيشرو مي‌تواند مطالبات فعالان صنعت و معدنکاران را نمايندگي و افكار عمومي را با جايگاه و پتانسيل‌هاي اين بخش آشنا سازد. در آن صورت مسئولان و تصميم‌گيران نيز متناسب با اين جايگاه عمل خواهند كرد.

 

"صنعت نما" مي‌خواهد چنين رسانه‌اي باشد؛

ارایه سريع و لحظه‌اي اخبار، جمع‌آوري خبر و تحليل آن ها و بررسي فرصت‌ها و چالش هاي پيش‌روي صنعت.

 

 

لینک های مفید

آخرین ویدئوها

عضویت در خبرنامه

کاربر گرامی برای اطلاع از آخرین خبرها و اخبار، در خبرنامه صنعت نما عضو شوید.