پایگاه خبری صنعت نما - ماجرای درخواست عملیات اضطراری برای هواپیمای ایران‌ایر در فرودگاه امام
.
سه شنبه - ۲۵ تیر - ۱۳۹۸
ساعت :

ماجرای درخواست عملیات اضطراری برای هواپیمای ایران‌ایر در فرودگاه امام

صبح امروز شایعاتی در فضای مجازی مبنی بر عملیات اضطراری به هنگام فرود یک فروند ایرباس 600_300 BC در فرودگاه امام، مننتشر شد. این شایعات از بروز حادثه برای این هواپیما در فرودگاه امام و استقرار عوامل آتش‌تشانی و شرایط عملیات اضطراری در این فرودگاه خبر می‌داد.

*الهام صمدی

به گزارش صنعت نما، به گفته یک منبع آگاه، این هواپیما متعلق به «ایران‌ایر» بوده و از بیروت به سمت تهران حرکت کرده که قبل از رسیدن به فرودگاهبه دلیل کاهش فشار داخل کابین (دیپرشرایز) درخواست عملیات اضطراری کرده بود. 

این منبع آگاه می‌افزاید: به دنبال این درخواست و در پاسخ به هواپیمای ایران‌ایر، مرکز ایمنی زمینی فرودگاه امام در موقعیت قرار گرفته اما مشکل این هواپیما برطرف شده و مسافران به سلامت به مقصد رسیده‌اند. 

این منبع آگاه در تحلیل خود از انتشار چنین شایعه‌ای در رسانه‌ها گفت: قرار گرفتن این شایعه در کنار مسائل ایرلاین آتا که با تاخیرهای پیاپی بخشی از بار مشکلات را به عوامل فرودگاهی منتقل کرده بود؛ نشان از وجود جریان‌هایی برای تخریب برخی دستگاه‌ها و مدیران و دست اندرکاران پرواز دارد. 

 

پایان خبر/

 

اشتراک این مطلب

درباره ی صنعت نما

يك رسانه پويا و پيشرو مي‌تواند مطالبات فعالان صنعت و معدنکاران را نمايندگي و افكار عمومي را با جايگاه و پتانسيل‌هاي اين بخش آشنا سازد. در آن صورت مسئولان و تصميم‌گيران نيز متناسب با اين جايگاه عمل خواهند كرد.

 

"صنعت نما" مي‌خواهد چنين رسانه‌اي باشد؛

ارایه سريع و لحظه‌اي اخبار، جمع‌آوري خبر و تحليل آن ها و بررسي فرصت‌ها و چالش هاي پيش‌روي صنعت.

 

 

لینک های مفید

آخرین ویدئوها

عضویت در خبرنامه

کاربر گرامی برای اطلاع از آخرین خبرها و اخبار، در خبرنامه صنعت نما عضو شوید.