صنعت نما - صنعت سینمایی |#fc2f00
.
جمعه - ۳۱ شهریور - ۱۳۹۶
ساعت :

صنعت نما - صنعت سینمایی |#fc2f00

هیات معرفی فیلم ایرانی به فرهنگستان علوم و هنرهای سینمایی، فهرست کوتاه ده فیلمی را که برای بررسی بیشتر در نظر گرفته است، اعلام کرد.

برای نخستین بار در طی سه دهه گذشته فیلمی در غزه اکران شد و صدها نفر به تماشای فیلم فلسطینی "ده سال" نشستند. آخرین اکران عمومی فیلم در غزه به سال ۱۹۸۷ میلادی برمی‌گردد.

دو خاطره: سفرنامه پاریس، عوج‌کلاب. نویسنده: داریوش مهرجویی. انتشارات به‌نگار. چاپ نخست: پاییز ۱۳۹۵. هزار نسخه. قیمت: ۱۷ هزار تومان.

بازیگر و کارگردان مطرح آمریکایی از یک مجله فرانسوی برای انتشار بدون اجازه عکس‌های دوقلوهای تازه متولد شده‌اش شکایت می‌کند.

فردوز بولبولیا؛ تهیه کننده اهل آفریقای جنوبی مشکل فیلمسازان ایرانی را کمبود بودجه دانست.

برادران کوئن برای پروژه‌ی جدیدشان طرح کاملاً جاه‌طلبانه‌ای در سر دارند. اوایل امسال اخباری منتشر شد که می‌گفت کوئن‌ها می‌خواهند مجموعه‌ای وسترن را برای بخش جدید تلویزیون در کمپانی «آناپورنا» کارگردانی کنند

غافلگیری وودی آلن در تجلیل از دایان کیتن

مرگِ جیمز باندِ آرام

نگاهی به زندگی راجر مور، محبوب‌ترین جیمز باند سینما

سیاسیون متوجه شوند که سینما تریبونی برای تبلیغ آن ها نیست؛ گاهی کاندیداها هنرمندان را در فشار قرار می دهند تا از آن ها حمایت کنند!

خانه سینما با ارسال نامه‌ای نسبت به اظهارات و همچنین توضیح و پوزش وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی واکنش نشان داد.

درباره ی صنعت نما

يك رسانه پويا و پيشرو مي‌تواند مطالبات فعالان صنعت و معدنکاران را نمايندگي و افكار عمومي را با جايگاه و پتانسيل‌هاي اين بخش آشنا سازد. در آن صورت مسئولان و تصميم‌گيران نيز متناسب با اين جايگاه عمل خواهند كرد.

 

"صنعت نما" مي‌خواهد چنين رسانه‌اي باشد؛

ارایه سريع و لحظه‌اي اخبار، جمع‌آوري اطلاعات و تحليل آنها و بررسي فرصت‌ها و چالش هاي پيش‌روي صنعت.

آخرین ویدئوها

عضویت در خبرنامه

کاربر گرامی برای اطلاع از آخرین مطالب سایت، در خبرنامه فارس نیوز عضو شوید.