خط لوله نفت گچساران آتش نگرفته است/ بخشی از نفت را خودمان آتش زدیم - خبر
.
سه شنبه - ۲۰ آذر - ۱۳۹۷
ساعت :

خط لوله نفت گچساران آتش نگرفته است/ بخشی از نفت را خودمان آتش زدیم

رییس روابط عمومی شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران گفت: خط لوله نفت گچساران آتش نگرفته است و به منظور وارد نشدن نشت نفت این خط لوله حادثه‌دیده به رودخانه زهره بخشی از آن را آتش زدیم.

‌‌به گزارش صنعت نما به نقل از ایسنا، ساسان حبیبی نژاد گفت: خط لوله 26 اینچ نفت صادراتی شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران که روز گذشته دچار شکستگی شد، آتش نگرفته است و خودمان برای جلوگیری از ورود نفت به رودخانه بخشی از آن را آتش زدیم.

وی افزود: خبرهایی که در فضای مجازی در خصوص آتش سوزی خط لوله نفت صادراتی گچساران منتشر شده است، صحیح نیست و تنها به دلیل جلوگیری از آلودگی محیط زیست رودخانه زهره و نهایتا خلیج فارس این کار انجام شده است.

رییس روابط عمومی شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران تصریح کرد: از شب گذشته با بسته شدن شیر خط لوله 26 اینچ نفت صادراتی گچساران، دیگر شاهد هدر رفت نفت نیستیم و نیروها در حال جوشکاری روی خطوط هستند.

حبیبی نژاد خاطرنشان کرد: امیدواریم با تلاشی که در حال انجام است عملیات تعمیر خط لوله تا پایان وقت امروز به اتمام برسد.

به گزارش ایسنا - صبح روز چهارشنبه خط لوله 26 اینچ نفت صادراتی شرکت بهره‎برداری نفت و گاز گچساران که از گچساران 1 و 2 به سمت تلمبه‌خانه "گوره" می‌رود، دچار شکستگی شد.

 

پایان خبر/

 

اشتراک این مطلب

برچسب‌ها

درباره ی صنعت نما

يك رسانه پويا و پيشرو مي‌تواند مطالبات فعالان صنعت و معدنکاران را نمايندگي و افكار عمومي را با جايگاه و پتانسيل‌هاي اين بخش آشنا سازد. در آن صورت مسئولان و تصميم‌گيران نيز متناسب با اين جايگاه عمل خواهند كرد.

 

"صنعت نما" مي‌خواهد چنين رسانه‌اي باشد؛

ارایه سريع و لحظه‌اي اخبار، جمع‌آوري خبر و تحليل آن ها و بررسي فرصت‌ها و چالش هاي پيش‌روي صنعت.

آخرین ویدئوها

عضویت در خبرنامه

کاربر گرامی برای اطلاع از آخرین خبرها و اخبار، در خبرنامه صنعت نما عضو شوید.