پایگاه خبری صنعت نما - درآمد نفت کم شد
.
سه شنبه - ۳۰ بهمن - ۱۳۹۷
ساعت :

درآمد نفت کم شد

براساس تصمیم کمیسیون تلفیق بودجه 97، سقف منابع حاصل از ارزش صادرات نفت، میعانات گازی و خالص صادرات گاز از 95.9 هزار میلیارد تومان به 95.6 هزار میلیارد تومان کاهش یافت.

به گزارش صنعت نما به نقل از خبرآنلاین، تازه‌ترین گزارش کمیسیون تلفیق درباره لایحه بودجه سال آینده منتشر شد که برمبنای آن، تغییرات بودجه‌ای سال آینده دیده می شود.

براساس مصوبه کمیسیون تلفیق مجلس، سقف منابع حاصل از ارزش صادرات نفت، میعانات گازی و خالص صادرات گاز مندرج در ردیف 210101 جدول شماره 5 این قانون معادل 96 هزار و 631 میلیارد و 440 میلیون و 300 تومان و منابع مربوط به 3 درصد صادرات نفت‌خام و میعانات گازی برای مناطق و شهرستان‌های نفت‌خیز، گازخیز و کمتر توسعه‌یافته مطابق ترتیبات مندرج در قانون برنامه ششم توسعه مندرج در ردیف 210109 جدول شماره 5 این قانون 5 هزار و 80 میلیارد تومان تعیین می‌شود.

این در حالی است که دولت در لایحه بودجه سال آینده پیشنهاد داده بود سقف منابع حاصل از ارزش صادرات نفت، ميعانات گازي و خالص صادرات گاز مندرج در رديف 210101 جدول شماره( 5) اين قانون معادل 95 هزار و 931 میلیارد و 440 میلیون و 300 هزار تومان و منابع مربوط به 3 درصد صادرات نفت‌خام و ميعانات گازي براي مناطق و شهرستان‌هاي نفت‌خيز، گازخيز و كمتر توسعه‌يافته مطابق ترتيبات مندرج در قانون برنامه ششم توسعه مندرج در رديف 210109 جدول شماره( 5) اين قانون 5 هزار و 80 ميليارد تومان تعيين مي‌شود.

 

پایان خبر/

 

اشتراک این مطلب

برچسب‌ها

درباره ی صنعت نما

يك رسانه پويا و پيشرو مي‌تواند مطالبات فعالان صنعت و معدنکاران را نمايندگي و افكار عمومي را با جايگاه و پتانسيل‌هاي اين بخش آشنا سازد. در آن صورت مسئولان و تصميم‌گيران نيز متناسب با اين جايگاه عمل خواهند كرد.

 

"صنعت نما" مي‌خواهد چنين رسانه‌اي باشد؛

ارایه سريع و لحظه‌اي اخبار، جمع‌آوري خبر و تحليل آن ها و بررسي فرصت‌ها و چالش هاي پيش‌روي صنعت.

آخرین ویدئوها

عضویت در خبرنامه

کاربر گرامی برای اطلاع از آخرین خبرها و اخبار، در خبرنامه صنعت نما عضو شوید.