اوپک برای تشدید کاهش تولید عجله ندارد - خبر
.
پنجشنبه - ۶ اردیبهشت - ۱۳۹۷
ساعت :

اوپک برای تشدید کاهش تولید عجله ندارد

برخی از مسئولان اوپکی اعلام کردند اوپک عجله ای برای تشدید میزان کاهش تولید نفت خود ندارد اما در نشست آینده با کشورهای غیر عضو اوپک در ماه ژوئیه، این مسئله را بررسی می کند.

به گزارش خبرگزاری رویترز، نمایندگان کشورهای عضو اوپک اعلام کردند این سازمان برای تشدید کاهش تولید نفت خود و یا پایان دادن به معافیت برخی از اعضای خود از این کاهش، عجله ای ندارد.

با این حال، به گفته این منابع در نشست ماه آینده میلادی میان برخی اعضای این سازمان و تولیدکنندگان غیر عضو اوپک در روسیه، ممکن است درباره این مسئله بحث شود.

یک فرستاده اوپکی درباره تشدید کاهش تولید نفت، گفت: بعید می دانم که این مسئله در آینده نزدیک بررسی شود؛ به احتمال زیاد، این مسئله در نشست آینده در روسیه در ماه ژوئیه، به بحث گذاشته می شود.

به گفته یک فرستاده اوپکی دیگر، "تشدید کاهش تولید می تواند یکی از گزینه ها باشد" و ممکن است از نیجریه و لیبی خواسته شود که به جای کاهش تولید، برای افزایش تولید خود، سقفی معین کنند.

اشتراک این مطلب

برچسب‌ها
نظر خود را ثبت کنید.

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

درباره ی صنعت نما

يك رسانه پويا و پيشرو مي‌تواند مطالبات فعالان صنعت و معدنکاران را نمايندگي و افكار عمومي را با جايگاه و پتانسيل‌هاي اين بخش آشنا سازد. در آن صورت مسئولان و تصميم‌گيران نيز متناسب با اين جايگاه عمل خواهند كرد.

 

"صنعت نما" مي‌خواهد چنين رسانه‌اي باشد؛

ارایه سريع و لحظه‌اي اخبار، جمع‌آوري خبر و تحليل آن ها و بررسي فرصت‌ها و چالش هاي پيش‌روي صنعت.

آخرین ویدئوها

عضویت در خبرنامه

کاربر گرامی برای اطلاع از آخرین خبرها و اخبار، در خبرنامه صنعت نما عضو شوید.