پایگاه خبری صنعت نما - جزییات حضور شرکت ملی حفاری در مناقصات بین‌المللی
.
یکشنبه - ۳۰ دی - ۱۳۹۷
ساعت :

جزییات حضور شرکت ملی حفاری در مناقصات بین‌المللی

مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران جزییات حضور شرکت ملی حفاری ایران در مناقصات بین‌المللی صنعت حفاری منطقه خاورمیانه را تشریح کرد.

به گزارش صنعت نما به نقل از ایسنا، سپهر سپهری در حاشیه چهاردهمین نمایشگاه انرژی کیش در جمع خبرنگاران درباره حضور شرکت ملی حفاری ایران در مناقصات بین المللی صنعت حفاری منطقه خاورمیانه، گفت: هم اکنون توسعه فعالیت ها ابتدا با دو اولویت عراق و عمان و سپس قطر در دستور کار قرار گرفته است.

وی با اعلام اینکه اخیرا شرکت «انی ایتالیا» از شرکت ملی حفاری ایران برای حضور در سه مناقصه حفاری در عراق دعوت کرده است، تصریح کرد: بر این اساس پیشنهاد حضور در سه منطقه و حفاری ۱۲، ۱۵ و ۶ حلقه چاه از سوی شرکت انی مطرح شده است.

مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران با اشاره به سابقه همکاری مشترک این شرکت با انی ایتالیا در پروژه توسعه میدان نفتی دارخوین، اظهار کرد: علاوه بر حضور در این منطقه مذاکرات با شرکت ملی حفاری عراق با اولویت توسعه فعالیت های حفاری در منطقه بصره آغاز شده است.

وی با اشاره به ظرفیت تولید روزانه ۳.۵ میلیون بشکه نفت در بصره عراق، تاکید کرد: با توجه به حسن همجواری، مرز مشترک، وجود منطقه آزاد اروند و پائین بودن هزینه های شرکت ملی حفاری در مقایسه با شرکت های اروپایی می توانیم در پروژه های حفاری نفت و گاز عراق و سپس عمان حضور داشته باشیم.

 

پایان خبر/

 

اشتراک این مطلب

برچسب‌ها

درباره ی صنعت نما

يك رسانه پويا و پيشرو مي‌تواند مطالبات فعالان صنعت و معدنکاران را نمايندگي و افكار عمومي را با جايگاه و پتانسيل‌هاي اين بخش آشنا سازد. در آن صورت مسئولان و تصميم‌گيران نيز متناسب با اين جايگاه عمل خواهند كرد.

 

"صنعت نما" مي‌خواهد چنين رسانه‌اي باشد؛

ارایه سريع و لحظه‌اي اخبار، جمع‌آوري خبر و تحليل آن ها و بررسي فرصت‌ها و چالش هاي پيش‌روي صنعت.

آخرین ویدئوها

عضویت در خبرنامه

کاربر گرامی برای اطلاع از آخرین خبرها و اخبار، در خبرنامه صنعت نما عضو شوید.