پایگاه خبری صنعت نما - نقشه راه توسعه صنایع و معادن تشریح شد
.
شنبه - ۴ اسفند - ۱۳۹۷
ساعت :

نقشه راه توسعه صنایع و معادن تشریح شد

عضو هیات رئیسه فراکسیون مستقلین ولایی مجلس، گفت: عمدتا نمایندگان بحث رشد صنعت و معدن کشور را در رابطه با اصلی‌ترین مشکل کشور یعنی اشتغال را در جلسه با وزیر صنعت، معدن و تجارت مطالبه کردند.

به گزارش صنعت نما، به نقل از خانه ملت غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی  ، در تشریح نشست مشترک اعضای فراکسیون مستقلین ولایی مجلس شورای اسلامی با وزیر صنعت،معدن و تجارت، اظهار داشت: در اولین روز ابتدای هفته کاری مجلس شورای اسلامی فراکسیون مستقلین ولایی از اعضای دولت دعوت می‌کند و استراتژی حل مشکلات مردم در حوزه‌های انتخابیه مبنای کار است.

عضو هیات رئیسه فراکسیون مستقلین ولایی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نشست امروز با وزیر صنعت، معدن و تجارت برگزار شد که متاسفانه به دلیل حضور نمایندگان در صحن مجلس شورای اسلامی وقت کافی در اختیار نبود و امکان رسیدگی به بسیاری از مسائل وجود نداشت، گفت: عمدتا نمایندگان بحث رشد صنعت و معدن کشور را در رابطه با اصلی‌ترین مشکل کشور یعنی اشتغال را مطالبه کردند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه حمایت‌ها از واحدهای تولیدی و صنعتی و برنامه دولت برای رشد صنعت مطرح شد که وزیر صنعت توضیحاتی را ارائه کردند، ادامه داد: موضوع مطرح شده دیگر در خصوص اصل 44 قانون اساسی، کاهش تصدی‌گری دولت، واگذاری این حجم از شرکت‌های دولتی به مردم و دخالت مردم در رشد اقتصادی کشور بود.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی در پایان با تاکید بر اینکه وزیر نقشه راه‌ در حوزه صنعت  و معدن اشاره کرد و قول کمک به واحدهای صنعتی، در اختیار قراردادن سرمایه در گردش برای واحدهای صنعتی و حمایت از صنایع خانگی را داد، خاطر نشان کرد: با توجه به ماده 22 قانون دائمی کردن بخشی از مقرارات مالی دولت بحث ایجاد تعرفه ها برای جلوگیری از واردات بی‌رویه و حمایت از صنایع داخلی نیز مطرح شد.

 

پایان خبر/

 

اشتراک این مطلب

درباره ی صنعت نما

يك رسانه پويا و پيشرو مي‌تواند مطالبات فعالان صنعت و معدنکاران را نمايندگي و افكار عمومي را با جايگاه و پتانسيل‌هاي اين بخش آشنا سازد. در آن صورت مسئولان و تصميم‌گيران نيز متناسب با اين جايگاه عمل خواهند كرد.

 

"صنعت نما" مي‌خواهد چنين رسانه‌اي باشد؛

ارایه سريع و لحظه‌اي اخبار، جمع‌آوري خبر و تحليل آن ها و بررسي فرصت‌ها و چالش هاي پيش‌روي صنعت.

آخرین ویدئوها

عضویت در خبرنامه

کاربر گرامی برای اطلاع از آخرین خبرها و اخبار، در خبرنامه صنعت نما عضو شوید.