پایگاه خبری صنعت نما - معادن حقوق دولتی را بپردازند تا جریمه دیرکردشان بخشیده شود
.
سه شنبه - ۳۰ بهمن - ۱۳۹۷
ساعت :

معادن حقوق دولتی را بپردازند تا جریمه دیرکردشان بخشیده شود

معاون امور معادن و صنایع معدنی وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: در صورتی که بهره‌برداران ظرف مدت 6 ماه اصل بدهی خود را در مورد حقوق دولتی پرداخت کنند، جرایم دیرکرد آنها بخشیده خواهد شد.

جعفر سرقینی در گفت‌وگو با خبرنگار صنعت نما گفت:  وضع عوارض بر صادرات در حد پیشنهاد است. در مورد حقوق دولتی نیز جرايم دیرکرد بخشیده شده است و دولت در مصوبه‌ای عنوان کرده اگر بهره‌برداران تا 6 ماه اصل بدهی خود را پرداخت کنند جرایم دیرکرد آنها بخشیده خواهد شد.

سرقینی همچنین درباره موضوع آنومالی D19 و واگذاری آن به شرکت چادرملو جهت اکتشاف و بهره‌برداری اظهار کرد: این موضوع در محیط زیست در حال بررسی بوده و قرار است پس از دستور صادر شده از سوی رئیس جمهوری تغییراتی در نظر خود اعمال کند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا در دولت دوازدهم در وزارت صنعت، معدن و تجارت حضور خواهید داشت؟ گفت: اطلاعی ندارم.

سرقینی درباره خبرهایی مبنی بر حضور خود به عنوان سفیر استرالیا در دولت دوازدهم نیز اظهار بی‌اطلاعی کرد و افزود: مسائل مطرح شده تنها در حد گمانه‌زنی است.

اشتراک این مطلب

درباره ی صنعت نما

يك رسانه پويا و پيشرو مي‌تواند مطالبات فعالان صنعت و معدنکاران را نمايندگي و افكار عمومي را با جايگاه و پتانسيل‌هاي اين بخش آشنا سازد. در آن صورت مسئولان و تصميم‌گيران نيز متناسب با اين جايگاه عمل خواهند كرد.

 

"صنعت نما" مي‌خواهد چنين رسانه‌اي باشد؛

ارایه سريع و لحظه‌اي اخبار، جمع‌آوري خبر و تحليل آن ها و بررسي فرصت‌ها و چالش هاي پيش‌روي صنعت.

آخرین ویدئوها

عضویت در خبرنامه

کاربر گرامی برای اطلاع از آخرین خبرها و اخبار، در خبرنامه صنعت نما عضو شوید.