پایگاه خبری صنعت نما - برگزاری سومین همایش و نمایشگاه صنعت دیرگداز ایران
.
سه شنبه - ۳۰ بهمن - ۱۳۹۷
ساعت :

برگزاری سومین همایش و نمایشگاه صنعت دیرگداز ایران

انجمن صنفی کارفرمایی صنعت نسوز، سومین همایش و نمایشگاه صنعت دیرگداز را با حمایت شرکت ملی صنایع مس ایران، از یکم تا سوم آبان‌ماه برگزار می‌کند.

به گزارش صنعت نما، سومین همایش و نمایشگاه صنعت دیرگداز ایران با هدف توجه به بازسازی و نوسازی ماشین‌آلات، نوآوری و تحقیقات و بهره‌مندی از فناوری روز دنیا در حوزه صنعت دیرگذار، در هتل المپیک تهران برگزار می‌شود.

دانش پایه، نسوزهای هوشمند، روند تکنولوژی دیرگداز، آموزش، تحقیق و توسعه، کاربرد، طراحی، نصب و بازرسی، چالش‌های صنعت، اقتصاد و بازار، تولید دیرگداز با اتکای به مواد اولیه داخلی و دیرگدازها، بهینه‌سازی، مصرف نهادها و حفظ محیط‌زیست محورهای اصلی این همایش هستند.

در این همایش بین‌المللی، پروفسور پیتر کوریم باخ از دانشگاه کوبلنز و لاندو آلمان، پروفسور توماس شمل از شرکت رفرا تکنیک آلمان، پروفسور ویکتور کارلوس پاندوفلی از دانشگاه ایالتی سائو کارلوس برزیل، پروفسور وانیا رجینا سالوینی از دانشگاه ایالتی سائو کارلوس برزیل، پروفسور نینیگشنگ ژو از دانشگاه علم و فناوری هنان چین، پروفسور مارک هوگر از دانشگاه لیموگس فرانسه و پروفسور یاوی لی از دانشگاه علم و فناوری ووهان چین، سخنرانی خواهند کرد.

در حاشیه این همایش، سه کارگاه آموزشی برگزار می‌شود. آشنایی با اصول و مبانی طراحی و ساخت جرم‌های ریختنی، Lower Consumptions by Making Refractories Lighter و Impact of Oxide-C refractories corrosion on steel quality عنوان این سه کارگاه است.

 

  • پویا مهرابی

 

اشتراک این مطلب

درباره ی صنعت نما

يك رسانه پويا و پيشرو مي‌تواند مطالبات فعالان صنعت و معدنکاران را نمايندگي و افكار عمومي را با جايگاه و پتانسيل‌هاي اين بخش آشنا سازد. در آن صورت مسئولان و تصميم‌گيران نيز متناسب با اين جايگاه عمل خواهند كرد.

 

"صنعت نما" مي‌خواهد چنين رسانه‌اي باشد؛

ارایه سريع و لحظه‌اي اخبار، جمع‌آوري خبر و تحليل آن ها و بررسي فرصت‌ها و چالش هاي پيش‌روي صنعت.

آخرین ویدئوها

عضویت در خبرنامه

کاربر گرامی برای اطلاع از آخرین خبرها و اخبار، در خبرنامه صنعت نما عضو شوید.