پایگاه خبری صنعت نما - هشتمین نمایشگاه چاپ دیجیتال و نشر رومیزی در بوستان گفتگو
.
سه شنبه - ۳۰ بهمن - ۱۳۹۷
ساعت :

هشتمین نمایشگاه چاپ دیجیتال و نشر رومیزی در بوستان گفتگو

هشتمین نمایشگاه چاپ دیجیتال و نشر رومیزی از 29 خرداد تا اول تیر ماه امسال در بوستان گفتگو برگزار می‌شود، در این نمایشگاه بخشی مجزا به چاپ روی پارچه اختصاص یافته است.

*پویا مهرابی

 به گزارش خبرنگار صنعت نما، جلال ذکایی؛ رئیس نمایشگاه چاپ دیجیتال و نشر گفت: امسال در استمرار هفت دوره قبل، نمایشگاه چاپ دیجیتال و نشر رومیزی برگزار خواهد شد و تمهیدات ویژه‌ای برای این نمایشگاه پیش‌بینی کرده‌ایم.
 
وی ادامه داد: نمایشگاه چاپ دیجیتال به دنبال آماده‌سازی فضا و بستری برای آشنایی تولیدکننده و عرضه‌کننده است تا مشتری در کوتاه‌ترین زمان تکنولوژی‌های مختلف را در کنار هم مقایسه کند و به بهترین‌ نتیجه‌گیری برسد.
 
ذکایی با بیان اینکه تحریم‌‌های بین‌المللی تا حد زیادی بر روند اجرایی این نمایشگاه و نمایشگاه‌های مشابه تاثیر گذاشته است، عنوان کرد:‌ 90 درصد چاپ دیجیتال (مثل چاپ افست) به خارج از کشور وابسته است و کالایی به عنوان تولید داخلی برای عرضه در این نمایشگاه نداریم و حضور شرکت‌های خارجی یا باید با شکل قانونی و نمایندگی رسمی باشد یا اینکه با واسطه سامان بگیرد.
 
وی یادآور شد: در طول هفت سال گذشته تلاش کردیم چراغ این نمایشگاه را روشن نگه‌ داریم و در این زمینه با استفاده از راهکارهای مختلف تلاش کردیم نمایندگی‌های رسمی در این نمایشگاه حضور داشته باشند و در این زمینه اقدامات خوب و مناسبی در نمایشگاه امسال پیش‌بینی شده است.
 
رئیس نمایشگاه چاپ دیجیتال و نشر رومیزی با اشاره به استقبال شرکت‌های این حوزه از نمایشگاه توضیح داد: ثبت‌نام برای حضور در نمایشگاه ادامه دارد و تاکنون ثبت‌نام سالن‌های گلستان و تهران تکمیل شده است و در حال واگذاری سالن پردیس در طبقه فوقانی مرکز نمایشگاهی بوستان گفتگو هستیم.
 
ذکایی با بیان اینکه نمایش دستگاه‌ها یکی از ویژگی‌های این نمایشگاه به شمار می‌آید، تاکید کرد: بازدیدکنندگان می‌توانند علاوه بر آشنایی با شرکت‌ها و کمپانی‌های مختلف حوزه چاپ دیجیتال از نزدیک کارکرد و عملکرد دستگاه‌‌ها را مشاهده کنند.
 
وی همچنین درباره اقبال از چاپ فضای باز و چاپ پارچه در نمایشگاه امسال، گفت: در سال‌های اخیر  استفاده از چاپ بر روی منسوجات رشد بسیار زیادی داشته است و امسال بخشی ویژه در هشتمین نمایشگاه چاپ دیجیتال و نشر رومیزی به این حوزه اختصاص دارد. 

هشتمین نمایشگاه چاپ دیجیتال و نشررومیزی از 29خردادتا 1 تیرماه در بوستان گفتگو دایر خواهد بود.

 

پایان خبر/

 

آخرین ویرایش در 02/02/1397

اشتراک این مطلب

برچسب‌ها

درباره ی صنعت نما

يك رسانه پويا و پيشرو مي‌تواند مطالبات فعالان صنعت و معدنکاران را نمايندگي و افكار عمومي را با جايگاه و پتانسيل‌هاي اين بخش آشنا سازد. در آن صورت مسئولان و تصميم‌گيران نيز متناسب با اين جايگاه عمل خواهند كرد.

 

"صنعت نما" مي‌خواهد چنين رسانه‌اي باشد؛

ارایه سريع و لحظه‌اي اخبار، جمع‌آوري خبر و تحليل آن ها و بررسي فرصت‌ها و چالش هاي پيش‌روي صنعت.

آخرین ویدئوها

عضویت در خبرنامه

کاربر گرامی برای اطلاع از آخرین خبرها و اخبار، در خبرنامه صنعت نما عضو شوید.