۵۰ درصد از محصولات ذوب آهن اصفهان صادر شد - خبر
.
دوشنبه - ۲۶ آذر - ۱۳۹۷
ساعت :

۵۰ درصد از محصولات ذوب آهن اصفهان صادر شد

معاون بازاریابی و فروش ذوب آهن اصفهان گفت: بیش از 50 درصد از تولیدات این شرکت در هشت ماه امسال به خارج از کشور صادر شد.

به گزارش صنعت نما، احسان دشتیانه روز یکشنبه با اشاره به تولید یک میلیون و 500 هزار تُن انواع محصولات فولادی در هشت ماه سال جاری در این شرکت گفت: از ابتدای سال 96 تاکنون بیش از 750 هزار تُن از محصولات ذوب آهن به 14 کشور دنیا در چهار قاره صادر شده است .

وی ‌ارزش این صادرات را 300 میلیون دلار اعلام کرد و افزود: ارزش صادرات ذوب آهن یک درصد از کل صادرات غیر نفتی کشور را تشکیل می دهد.

دشتیانه با اشاره به برنامه ذوب آهن برای عبور از صادرات یک میلیون تن محصول در سال جاری گفت: این شرکت در دوران پسابرجام به منظور توسعه صادرات اقدام به اخذ گواهینامه 'CE-Marking' برای صادرات مجدد مقاطع به بازار اروپا،‌ اخذ گواهی'CARES ' برای توسعه صادرات محصولات در حوزه GCC ( شورای همکاری کشورهای عرب خلیج فارس )، انگلستان و آفریقا بر اساس استاندارد BS، برون سپاری محصولات برای تکمیل سبد محصول صادراتی را آغاز کرده است.

وی افزود: حضور فعال در کنفرانس های بین المللی سالانه داخلی و خارجی، توسعه بازارهای صادراتی و انجام تحقیقات میدانی در زمینه مذاکره با مشتریان بالقوه بازارهای هدف و شناسایی نیازهای بازار، تغییر در شرایط پرداخت و تسهیل در انجام آن در جهت خرید محصولات ذوب آهن اصفهان، اصلاح و گسترش ترم های تحویل محصول و ایجاد شرایط ویژه برای پروژه های ساختمانی از دیگر اقدامات ذوب آهن اصفهان برای توسعه صادرات شرکت بوده است.

ذوب آهن اصفهان بزرگترین واحد فولاد سازی قطعات ساختمانی در ایران است.
این شرکت فولادسازی با حدود نیم قرن فعالیت در عرصه صنعت فولاد کشور سال گذشته 2.7 میلیون تن فولاد خام تولید کرد.
ذوب آهن اصفهان در 50 کیلومتری غرب اصفهان قرار دارد.

اشتراک این مطلب

درباره ی صنعت نما

يك رسانه پويا و پيشرو مي‌تواند مطالبات فعالان صنعت و معدنکاران را نمايندگي و افكار عمومي را با جايگاه و پتانسيل‌هاي اين بخش آشنا سازد. در آن صورت مسئولان و تصميم‌گيران نيز متناسب با اين جايگاه عمل خواهند كرد.

 

"صنعت نما" مي‌خواهد چنين رسانه‌اي باشد؛

ارایه سريع و لحظه‌اي اخبار، جمع‌آوري خبر و تحليل آن ها و بررسي فرصت‌ها و چالش هاي پيش‌روي صنعت.

آخرین ویدئوها

عضویت در خبرنامه

کاربر گرامی برای اطلاع از آخرین خبرها و اخبار، در خبرنامه صنعت نما عضو شوید.