پایگاه خبری صنعت نما - خبر فرهنگ و هنر
.
چهارشنبه - ۴ خرداد - ۱۴۰۱
ساعت :

پایگاه خبری صنعت نما - خبر فرهنگ و هنر

شماره خرداد ماه (۵90) ماهنامه سینمایی فیلم منتشر شد و از چند روز دیگر روی پیشخوان روزنامه فروشی‌های سراسر کشور در دسترس علاقمندان قرار خواهد گرفت.

شماره اسفند ماه (۵۸۸) ماهنامه سینمایی فیلم منتشر شد و از چند روز دیگر روی پیشخوان روزنامه فروشی‌های سراسر کشور در دسترس علاقمندان قرار خواهد گرفت.

چهلمین جشنواره فیلم فجر که با ماجراهای زیادی همراه بود، سرانجام در مراسم پایانی با لو رفتن اسامی برگزیدگان به یک پایان شگفت ساز رسید؛ جشنواره ای که روز قبل از اختتامیه سیمرغ مردمی اش حذف شد و بدون هیچ توضیحی دقیق تر در این زمینه ، مراسم پایانی اش را برگزار کرد.

ماهنامه سینمایی «فيلم» با انتشار شماره 587، همزمان با چهلمین جشنواره فیلم فجر، چهل‌ساله شد.

 

آیین بدرقه کامبیز درمبخش، هنرمند پیشکسوت کشور که روز شنبه (۱۵ آبان ماه) به دلیل ابتلاء به ویروس کرونا از دنیا رفت، از مقابل خانه هنرمندان انجام خواهد شد.

با وجود برخی انتقادها درباره فیلم سوزی در اکران پیش از جشنواره فجر که سبب گله و انصراف بعضی‌ها از اکران فیلم‌هایشان شده، اما همچنان ۱۳ فیلم به طور قطعی تا ابتدای دی ماه روی پرده سینماها می‌روند، مگرآنکه پیک جدیدی از کرونا همه چیز را دوباره برهم زند.

طوفان کرونا، سینمای بی‌جان با نفس‌های بریده را از جا کند و با خود بُرد

این پیشنهاد ویژه و حساب شده‌ی من به شماست. کافی است در چارچوب این نظریه پیش بروید و در طول «بازنویسی فیلم» دریابید که کارگردان چگونه عناصر سبکی و روایی را در اثر خود چیده و از یک سناریو که باید به آن دسترسی پیدا کنید، فیلمی به سبک خود ساخته است.

موضوع «رولوه» در سینما به دوران تدریس من در دانشکده سینما و تئاتر و پردیس بین المللی فارابی دانشگاه هنر تهران برمی‌گردد.

شماره تیر ماه 1400 ماهنامه سینمایی فیلم، شماره 583  منتشر شد. 

درباره ی صنعت نما

يك رسانه پويا و پيشرو مي‌تواند مطالبات فعالان صنعت و معدنکاران را نمايندگي و افكار عمومي را با جايگاه و پتانسيل‌هاي اين بخش آشنا سازد. در آن صورت مسئولان و تصميم‌گيران نيز متناسب با اين جايگاه عمل خواهند كرد.

 

"صنعت نما" مي‌خواهد چنين رسانه‌اي باشد؛

ارایه سريع و لحظه‌اي اخبار، جمع‌آوري خبر و تحليل آن ها و بررسي فرصت‌ها و چالش هاي پيش‌روي صنعت.

 

 

لینک های مفید

آخرین ویدئوها

عضویت در خبرنامه

کاربر گرامی برای اطلاع از آخرین خبرها و اخبار، در خبرنامه صنعت نما عضو شوید.