صنعت نما - صنعت
.
چهارشنبه - ۲۹ شهریور - ۱۳۹۶
ساعت :

صنعت نما - صنعت

بررسی صادرات صنعتی و معدنی در سال‌های اخیر حکایت از بهبود وضعیت نسبی آن در سال‌های 1393 و 1394 دارد؛ به‌گونه‌ای که از رقم 27.4 میلیارد دلار در سال 1391 به 31.4 میلیارد دلار افزایش یافته است.

رییس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران از انجام 18 طرح به ارزش 60 هزار میلیارد ریال از سوی ایدرو در سال 96 خبر داد.

سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران سه پروژه کلان  جهت توسعه و پیشرفت استان سیستان و بلوچستان در برنامه های خود دارد .

در خبر‌ها بود که استاندار اصفهان گفتند تولید ریل‌ملی در ذوب آهن به مرحله نهایی رسیده و ريیس جمهور بزودی از ریل ملی رونمایی خواهد کرد. قبلا بانک ملی‌، دبستان ملی (‌در مقابل دبستان دولتی‌)‌، کفش ملی‌، خودرو ملی، لکوموتیو ملی ، شبکه اطلاعات ملی را تجربه كرديم. حال چه برداشتي از ريل ملي داريد؟! آيا تولید ريل ملي در اقتصاد جهانی موجب بروز مزیت نسبی می‌شود؟ کیفیت محصول و عمر اقتصادی مفید آن " به ویژه برای ‏مصرف کننده داخلی" در چه سطحی است؟

مدیرعامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران و معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در مراسمی در در حاشیه سومین روز بیست و دومین نمایشگاه بین المللی نفت ، گاز ، پالایش و پتروشیمی تفاهم نامه ای در خصوص مطالعه توسعه میادین سوسنگرد ، چشمه خوش و پایدار غرب امضاء کردند.

ایدرو و شرکت های تابعه آن با حضور در بیست و دومین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران، توانمندی‌های فنی و مهندسی خود را در این حوزه به نمایش در می آورد.

درباره ی صنعت نما

يك رسانه پويا و پيشرو مي‌تواند مطالبات فعالان صنعت و معدنکاران را نمايندگي و افكار عمومي را با جايگاه و پتانسيل‌هاي اين بخش آشنا سازد. در آن صورت مسئولان و تصميم‌گيران نيز متناسب با اين جايگاه عمل خواهند كرد.

 

"صنعت نما" مي‌خواهد چنين رسانه‌اي باشد؛

ارایه سريع و لحظه‌اي اخبار، جمع‌آوري اطلاعات و تحليل آنها و بررسي فرصت‌ها و چالش هاي پيش‌روي صنعت.

آخرین ویدئوها

عضویت در خبرنامه

کاربر گرامی برای اطلاع از آخرین مطالب سایت، در خبرنامه فارس نیوز عضو شوید.