پایگاه خبری صنعت نما - ویدئو
.
پنجشنبه - ۱ آبان - ۱۳۹۹
ساعت :

در این فیلم این راننده، تردد کامیون‌های ترکیه را در آذربایجان به تصویر کشیده و عنوان می‌کند: می‌گویند مرزها بسته است. اما کامیون‌های ترکیه‌ای می‌آیند و می‌روند. اگر مرزها بسته است پس اینها اینجا چه کار می‌کنند؟

به تازگی فیلمی در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده که عبور قطار از میان بازاری شلوغ و پرجنب و جوش در تایلند را نشان می‌دهد.

اداره کل اطلاعات استان گلستان از دستگیری و متلاشی شدن بزرگ‌ترین باند تصادفات ساختگی خبر داده است.

سعید رسولی اعلام کرد: تفاهم‌نامه‌ای با سازمان برنامه و بودجه به امضا رسانده‌ایم و مقرر شده امسال یک هزار دستگاه انواع واگن‌های باری، مسافری، خودکشش و لوکوموتیو را در داخل کشور تولید کنیم.

سخنگوی وزارت امور خارجه در پاسخ به سوال خبرنگار صنعت نما مبنی بر این که با توجه به تنش بالای بین ایران وآمریکا شش کشور آلمان، سویس، ژاپن، عمان، پاکستان و عراق اعلام کرده اند که حاضر هستند نقش میانجی داشته باشند؛آیا اگر مذاکره نمی کنیم آیا نقش میانجی را می پذیریم، گفت: تنش فعلی حاصل از خروج آمریکا از برجام و بد عهدی آن کشور است و فعلا در شرایط میانجی گری قرار نداریم و نیاز به کانال نداریم.

ساخت سیل بند در اهواز همچنان ادامه دارد.

سیل در محور جنوب موجب مسدودی شبکه تا اطلاع ثانوی شده است.

بهرام قاسمی در پاسخ به خبرنگار صنعت نما مبنی بر موضع گیری وزارت امورخارجه درباره تحریم هواپیمایی ماهان گفت: برنامه و فعالیت ماهان در راستای مبارزه با داعش بوده است. قاسمی افزود: این بهایی است که ایران در مبارزه با تروریس می پردازد. از چند روز پیش دولت آلمان هواپیمایی ماهان را به دلیل حمل سلاح و تجهیزات نظامی به سوریه و کشورهای منطقه تحریم کرده است.

رییس هیات مدیره شرکت هرمز ایر: دولت با توجه به تحریم های صنعت هوایی، بخش نامه و آیین نامه ها را تغییر دهد تا شرکت های هواپیمایی بتوانند هواپیما خریداری کنند.

سخنگوی وزارت امور خارجه در پاسخ خبرنگار صنعت نما مبنی بر این که آیا ایران و فرانسه در مورد دیپلمات دستگیر شده در حال همکاری هستند؟ چرا فرانسه گفته است که تا زمان همکاری ایران، سفیر جدید خود در تهران را معرفی نمی کند؟ گفت:

درباره ی صنعت نما

يك رسانه پويا و پيشرو مي‌تواند مطالبات فعالان صنعت و معدنکاران را نمايندگي و افكار عمومي را با جايگاه و پتانسيل‌هاي اين بخش آشنا سازد. در آن صورت مسئولان و تصميم‌گيران نيز متناسب با اين جايگاه عمل خواهند كرد.

 

"صنعت نما" مي‌خواهد چنين رسانه‌اي باشد؛

ارایه سريع و لحظه‌اي اخبار، جمع‌آوري خبر و تحليل آن ها و بررسي فرصت‌ها و چالش هاي پيش‌روي صنعت.

 

 

لینک های مفید

آخرین ویدئوها

عضویت در خبرنامه

کاربر گرامی برای اطلاع از آخرین خبرها و اخبار، در خبرنامه صنعت نما عضو شوید.