ویدئو - خبر
.
جمعه - ۷ اردیبهشت - ۱۳۹۷
ساعت :

در این ویدیو صحبت های رئیس جمهور را پس از نشست سران سه قوه می‌بینیم.

در این ویدیو صحبت های رضا رشیدپور را در برنامه صبحگاهی حالا خورشید می‌بینیم.

وقتی هواپیمای ای‌تی‌آر  ‎تهران یاسوج سوارهستید،هواپیما دراین فاصله از کنار ‎دنا عبور می‌کنه. نفسگیره این تایم‌لپس کوتاه رو از پنجره همین هواپیما پارسال گرفته شده است.

صبح امروز نفتکش سانچی

صبح امروز نفتکش سانچی در آب های چین غرق شد.

چرا هنگام رانندگی باید کمربند ببندیم + ویدیو

عبور کامیون بسیار طویل (پوژی) حامل پره توربین بادی از پیچ تند

خانوداه آمریکایی با دوربین مخفی متوجه سوءرفتار پرستار شده اند. این ویدئو هشداری است برای آنها که پرستار کودک یا سالمند دارند.

پس از ۲۰ سال کاسینی با زحل هم آغوش می شود،ناسا تصمیم گرفته است برای جلوگیری از آلودگی احتمالی قمرهای زحل به حیات میکروبی منتقل شده از زمین و حدسیات درباره امکان وجود حیات در قمرهایش کاوشگر کاسینی را در جو زحل بسوزاند کاسینی پس از ۲۰ سال خدمت فضایی و انجام آخرین ماموریت خود یعنی شیرجه میان زحل و حلقه هایش در روز جمعه 24 شهریور به جو زحل وارد شد و به ماموریت خود پایان داد.

مراسم امضای قرارداد پروژه بازیافت و مصرف گاز فلر پالایشگاه دوم پارس جنوبی (فاز های ۲ و ۳) صبح امروز در ساختمان وزارت نفت برگزار شد.

به گزارش خبرنگار صنعت نما، تامین مالی این پروژه با سرمایه بیش از 41 میلیون یورو از منابع شرکت ملی نفت ایران صورت گرفته و توسط کنسرسیوم فرانسوی – ایرانی ( sofregaz و صنعت سازان ثمین) به روش EPC اجرا می شود.

به تازگی فیلمی از بازدید رئیس شورای شهر از مراکز عرضه دام منتشر شده که محسن هاشمی را در موقعیت خنده دار و جالبی نشان می دهد. او درحال مصاحبه تلویزیونی است که شخصی با مراجعه به او تقاضای دو دست سیراب می‌کند! واکنش محسن هاشمی را در ویدئوی زیر ببینید.

درباره ی صنعت نما

يك رسانه پويا و پيشرو مي‌تواند مطالبات فعالان صنعت و معدنکاران را نمايندگي و افكار عمومي را با جايگاه و پتانسيل‌هاي اين بخش آشنا سازد. در آن صورت مسئولان و تصميم‌گيران نيز متناسب با اين جايگاه عمل خواهند كرد.

 

"صنعت نما" مي‌خواهد چنين رسانه‌اي باشد؛

ارایه سريع و لحظه‌اي اخبار، جمع‌آوري خبر و تحليل آن ها و بررسي فرصت‌ها و چالش هاي پيش‌روي صنعت.

آخرین ویدئوها

عضویت در خبرنامه

کاربر گرامی برای اطلاع از آخرین خبرها و اخبار، در خبرنامه صنعت نما عضو شوید.