پایگاه خبری صنعت نما - ویدئو
.
سه شنبه - ۱ خرداد - ۱۴۰۳
ساعت :

در این فیلم این راننده، تردد کامیون‌های ترکیه را در آذربایجان به تصویر کشیده و عنوان می‌کند: می‌گویند مرزها بسته است. اما کامیون‌های ترکیه‌ای می‌آیند و می‌روند. اگر مرزها بسته است پس اینها اینجا چه کار می‌کنند؟

به تازگی فیلمی در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده که عبور قطار از میان بازاری شلوغ و پرجنب و جوش در تایلند را نشان می‌دهد.

اداره کل اطلاعات استان گلستان از دستگیری و متلاشی شدن بزرگ‌ترین باند تصادفات ساختگی خبر داده است.

سعید رسولی اعلام کرد: تفاهم‌نامه‌ای با سازمان برنامه و بودجه به امضا رسانده‌ایم و مقرر شده امسال یک هزار دستگاه انواع واگن‌های باری، مسافری، خودکشش و لوکوموتیو را در داخل کشور تولید کنیم.

سخنگوی وزارت امور خارجه در پاسخ به سوال خبرنگار صنعت نما مبنی بر این که با توجه به تنش بالای بین ایران وآمریکا شش کشور آلمان، سویس، ژاپن، عمان، پاکستان و عراق اعلام کرده اند که حاضر هستند نقش میانجی داشته باشند؛آیا اگر مذاکره نمی کنیم آیا نقش میانجی را می پذیریم، گفت: تنش فعلی حاصل از خروج آمریکا از برجام و بد عهدی آن کشور است و فعلا در شرایط میانجی گری قرار نداریم و نیاز به کانال نداریم.

رییس هیات مدیره شرکت هرمز ایر: دولت با توجه به تحریم های صنعت هوایی، بخش نامه و آیین نامه ها را تغییر دهد تا شرکت های هواپیمایی بتوانند هواپیما خریداری کنند.

سخنگوی وزارت امور خارجه در پاسخ خبرنگار صنعت نما مبنی بر این که آیا ایران و فرانسه در مورد دیپلمات دستگیر شده در حال همکاری هستند؟ چرا فرانسه گفته است که تا زمان همکاری ایران، سفیر جدید خود در تهران را معرفی نمی کند؟ گفت:

سعید رسولی عضو هیات مدیره راه آهن گفت: معاونت حقوقی ریاست جمهوری مهر تایید بر اجرای بند ب ماده 52 زد. بر این اساس مالیات بر ارزش افزوده شرکت های ریلی از آغاز برنامه پنج ساله ششم تا به امروز قابل استرداد است.

اولین لحظه حمله تروریستی در هنگام رژه نیروهای مسلح در اهواز

لحظات اولیه حمله تروریستی در رژه نیروهای مسلح در اهواز

درباره ی صنعت نما

يك رسانه پويا و پيشرو مي‌تواند مطالبات فعالان صنعت و معدنکاران را نمايندگي و افكار عمومي را با جايگاه و پتانسيل‌هاي اين بخش آشنا سازد. در آن صورت مسئولان و تصميم‌گيران نيز متناسب با اين جايگاه عمل خواهند كرد.

 

"صنعت نما" مي‌خواهد چنين رسانه‌اي باشد؛

ارایه سريع و لحظه‌اي اخبار، جمع‌آوري خبر و تحليل آن ها و بررسي فرصت‌ها و چالش هاي پيش‌روي صنعت.

 

 

لینک های مفید

آخرین ویدئوها

عضویت در خبرنامه

کاربر گرامی برای اطلاع از آخرین خبرها و اخبار، در خبرنامه صنعت نما عضو شوید.