ویدئو - خبر
.
یکشنبه - ۲۸ مرداد - ۱۳۹۷
ساعت :

فربد زاوه کارشناس خودرو معتقد است فارغ از فرجام رابطه ایران با آمریکا؛ ریشه مشکلات صنعت خودروسازی ایران داخلی است.

حمید عزت آبادی رییس کارگروه ریلی کمیسیون حمل و نقل اتاق بازرگانی معتقد است برای این که شرکت راه آهن و بخش خصوصی به درک مشترک از مسائل و مشکلات برسند باید با هم به گفت و گو بنشینند.

سخنگوی وزارت امور خارجه در پاسخ به سوال خبرنگار صنعت نما که پرسیده بود :با توجه به تلاطم اقتصادی کشور، گزینه های روی میز دستگاه دیپلماسی برای پاسخ متقابل به آمریکا چیست" گفت:...

مدیرعامل شرکت مهتاب سیر جم: ابهام در اجرای بند ب ماده 52 قانون پنج ساله ششم، مشکلات زیادی را برای بخش خصوصی ریلی به وجود آورده است.

برای توسعه صنعت حمل و نقل ریلی نیاز به مشارکت بخش خصوصی و حمایت دولت از این صنعت است.

طبق بند (ب) ماده 52 قانون پنج ساله ششم، مالیات بر ارزش افزوده خدمات حمل و نقل ریلی علاوه بر معافیت‌های مذکور در بند (12) ماده (12) قانون مالیات بر ارزش افزوده با نرخ صفر محاسبه خواهد شد.

معاون امور ناوگان شرکت راه‌آهن طی چند روز گذشته از خروج ۳۹۷ واگن مسافری فرسوده از شبکه ریلی کشور تا پایان تیر ماه 1397 خبر داد که این سخنان، واکنش تند مدیر عامل رجا را در پی داشت.

چند رسانه‌ای > فیلم - گزیده ای از سخنان حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی در واکنش به خروج آمریکا از برجام را در ویدئوی زیر می‌بینید.

در این ویدیو صحبت های رئیس جمهور را پس از نشست سران سه قوه می‌بینیم.

در این ویدیو صحبت های رضا رشیدپور را در برنامه صبحگاهی حالا خورشید می‌بینیم.

درباره ی صنعت نما

يك رسانه پويا و پيشرو مي‌تواند مطالبات فعالان صنعت و معدنکاران را نمايندگي و افكار عمومي را با جايگاه و پتانسيل‌هاي اين بخش آشنا سازد. در آن صورت مسئولان و تصميم‌گيران نيز متناسب با اين جايگاه عمل خواهند كرد.

 

"صنعت نما" مي‌خواهد چنين رسانه‌اي باشد؛

ارایه سريع و لحظه‌اي اخبار، جمع‌آوري خبر و تحليل آن ها و بررسي فرصت‌ها و چالش هاي پيش‌روي صنعت.

آخرین ویدئوها

عضویت در خبرنامه

کاربر گرامی برای اطلاع از آخرین خبرها و اخبار، در خبرنامه صنعت نما عضو شوید.