پایگاه خبری صنعت نما - خبر فرهنگ و هنر
.
جمعه - ۱ بهمن - ۱۴۰۰
ساعت :

پایگاه خبری صنعت نما - خبر فرهنگ و هنر

 

آیین بدرقه کامبیز درمبخش، هنرمند پیشکسوت کشور که روز شنبه (۱۵ آبان ماه) به دلیل ابتلاء به ویروس کرونا از دنیا رفت، از مقابل خانه هنرمندان انجام خواهد شد.

با وجود برخی انتقادها درباره فیلم سوزی در اکران پیش از جشنواره فجر که سبب گله و انصراف بعضی‌ها از اکران فیلم‌هایشان شده، اما همچنان ۱۳ فیلم به طور قطعی تا ابتدای دی ماه روی پرده سینماها می‌روند، مگرآنکه پیک جدیدی از کرونا همه چیز را دوباره برهم زند.

طوفان کرونا، سینمای بی‌جان با نفس‌های بریده را از جا کند و با خود بُرد

این پیشنهاد ویژه و حساب شده‌ی من به شماست. کافی است در چارچوب این نظریه پیش بروید و در طول «بازنویسی فیلم» دریابید که کارگردان چگونه عناصر سبکی و روایی را در اثر خود چیده و از یک سناریو که باید به آن دسترسی پیدا کنید، فیلمی به سبک خود ساخته است.

موضوع «رولوه» در سینما به دوران تدریس من در دانشکده سینما و تئاتر و پردیس بین المللی فارابی دانشگاه هنر تهران برمی‌گردد.

شماره تیر ماه 1400 ماهنامه سینمایی فیلم، شماره 583  منتشر شد. 

«پشت دیوار رویا» نام کتابی به نویسندگی «مسعود مهرابی» است. این کتاب در واقع سیاحت‌نامه‌ای برای جشنواره‌های جهانی فیلم است و شامل 9 بخش می‌شود که به ترتیب عبارت‌اند از:کتاب تاریخ سینمای مسعود مهرابی، پر تیراژ ترین اثر مکتوب سینمایی محسوب می‌شود که بعد از نزدیک به چهار دهه از چاپ اولش همچنان منتشر می شود.

شماره ۵۸۲ ماهنامه سینمایی فیلم به سردبیری محمدرضا تقوی فرد منتشر شد.

 

 

در آستانه آغاز سی و نهمین جشنواره فیلم فجر، جدول سینماهای مردمی این رویداد منتشر شد.

درباره ی صنعت نما

يك رسانه پويا و پيشرو مي‌تواند مطالبات فعالان صنعت و معدنکاران را نمايندگي و افكار عمومي را با جايگاه و پتانسيل‌هاي اين بخش آشنا سازد. در آن صورت مسئولان و تصميم‌گيران نيز متناسب با اين جايگاه عمل خواهند كرد.

 

"صنعت نما" مي‌خواهد چنين رسانه‌اي باشد؛

ارایه سريع و لحظه‌اي اخبار، جمع‌آوري خبر و تحليل آن ها و بررسي فرصت‌ها و چالش هاي پيش‌روي صنعت.

 

 

لینک های مفید

آخرین ویدئوها

عضویت در خبرنامه

کاربر گرامی برای اطلاع از آخرین خبرها و اخبار، در خبرنامه صنعت نما عضو شوید.