پایگاه خبری صنعت نما - جولان مرگبار اتوبوس‌ها در جاده‌ها؛ پلیس کجاست؟
.
چهارشنبه - ۲۷ تیر - ۱۴۰۳
ساعت :

جولان مرگبار اتوبوس‌ها در جاده‌ها؛ پلیس کجاست؟

چرا پلیس به اتوبوس‌های مسافری که با سرعت بالای 120 کیلومتر در ساعت در لاین وسط اتوبان حرکت می‌کنند و به خودروهای سواری با چراغ نور بالا علامت می‌دهند که از سر راه‌شان کنار بروند برخورد نمی‌کند؟

شامگاه دو روز پیش در اتوبان کرج نرسیده به وردآورد تصادفی رخ داد و در آن ۲ نفر کشته و 2 سرنشین خودرو نیز به شدت مجروح شدند.

به گزارش صنعت نما به نقل از شهروند خبرنگاران، راننده این خودروی پراید  (عکس بالا)، به دلیل سرعت بالای اتوبوسی که پشت سرش حرکت می‌کرد مجبور به افزایش سرعت شده و یا تغییر لاین حرکت شده به‌دلیل از دست دادن کنترل خودرو به بخش بتنی گاردریل اتوبان برخورد کرد.

شهروند خبرنگار تین نیوز که شاهد وقوع این تصادف بود، در این زمینه نوشت: چرا پلیس به اتوبوس‌های مسافری که با سرعت بالای 120 کیلومتر در ساعت در لاین وسط اتوبان حرکت می‌کنند و به خودروهای سواری با چراغ نور بالا علامت می‌دهند که از سر راه‌شان کنار بروند تذکر نمی‌دهد؟

وی افزود: سامانه سپهتن که قرار است بر رفتار این رانندگان اتوبوس نظارت کند کجاست؟ یک زمانی این اتوبوس‌ها ساعت می‌زدند و مجبور به رعایت قوانین سرعت بودند. الان چه اتفاقی افتاده که رانندگان این اتوبوس‌ها در جاده‌ها جولان می‌دهند و برای رانندگان سواری با بوق ممتد و نور بالا استرس ایجاد می‌کنند؟ این چه بهانه‌ای است که چون اتوبوس نمی‌تواند در خط سرعت حرکت کند بنابراین همه ماشین‌ها باید از سر راه‌شان کنار بروند؟

 

پایان خبر/

 

اشتراک این مطلب

نظر خود را ثبت کنید.

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

درباره ی صنعت نما

يك رسانه پويا و پيشرو مي‌تواند مطالبات فعالان صنعت و معدنکاران را نمايندگي و افكار عمومي را با جايگاه و پتانسيل‌هاي اين بخش آشنا سازد. در آن صورت مسئولان و تصميم‌گيران نيز متناسب با اين جايگاه عمل خواهند كرد.

 

"صنعت نما" مي‌خواهد چنين رسانه‌اي باشد؛

ارایه سريع و لحظه‌اي اخبار، جمع‌آوري خبر و تحليل آن ها و بررسي فرصت‌ها و چالش هاي پيش‌روي صنعت.

 

 

لینک های مفید

آخرین ویدئوها

عضویت در خبرنامه

کاربر گرامی برای اطلاع از آخرین خبرها و اخبار، در خبرنامه صنعت نما عضو شوید.