پایگاه خبری صنعت نما - "طرح زیست شبانه" در دو راهیِ همه یا هیچ
.
یکشنبه - ۲۸ مهر - ۱۳۹۸
ساعت :

"طرح زیست شبانه" در دو راهیِ همه یا هیچ

عضو هیات رئیسه شورای شهر تهران از ارجاع طرح "زیست شبانه" به شورای حل اختلاف مرکزی خبر داد.

*الهام صمدی

به گزارش صنعت نما،  طرح زیست شبانه را می‌توان یکی از طرح‌های پرحاشیه‌ای شورای شهر تهران در این دوره دانست، طرح اشاره شده در صدوبیست‌ودومین جلسه شورای شهر تهران در سال گذشته مورد بحث قرار گرفت و کلیات لایحه «الزام شهرداری به برنامه‌ریزی و بسترسازی و احیای زیست شبانه» با ۱۴ رأی موافق در شورای شهر تصویب شد.

با آغاز ماه مبارک رمضان در امسال، طرح حیات شبانه از سوی شهرداری تهران در برخی از مناطق تهران اجرا شد اما با پایان یافتن ماه مبارک رمضان‌، پلیس با ادامه این طرح مخالفت کرد و البته بسیاری از علما و اساتید حوزه و دانشگاه و کارشناسان نیز نقدهای جدی به اجرای این طرح وارد کردند.

در همین رابطه، زهرا نژادبهرام؛ عضو هیات رئیسه شورای شهر تهران با اشاره اینکه هیات تطبیق فرمانداری مصوبه طرح زیست شبانه را به شورای حل اختلاف مرکزی ارجاع داده است، اظهار کرد: این مصوبه چندی پیش ارسال شده و ما در انتظار پاسخ این شورا هستیم.

وی با اشاره به اینکه شهرداری تهران بر اساس این مصوبه ملزم است لایحه‌ای را در ارتباط با زیست شبانه تهیه و به شورای شهر تهران ارسال کند، گفت: در این لایحه باید تمام جوانب طرح مورد بررسی قرار گیرد.

نژادبهرام یادآور شد: قطعا در اجرای این طرح تمام جوانب و چارچوب‌ها در نظر گرفته می‌شود.

 

پایان خبر/

 

اشتراک این مطلب

درباره ی صنعت نما

يك رسانه پويا و پيشرو مي‌تواند مطالبات فعالان صنعت و معدنکاران را نمايندگي و افكار عمومي را با جايگاه و پتانسيل‌هاي اين بخش آشنا سازد. در آن صورت مسئولان و تصميم‌گيران نيز متناسب با اين جايگاه عمل خواهند كرد.

 

"صنعت نما" مي‌خواهد چنين رسانه‌اي باشد؛

ارایه سريع و لحظه‌اي اخبار، جمع‌آوري خبر و تحليل آن ها و بررسي فرصت‌ها و چالش هاي پيش‌روي صنعت.

 

 

لینک های مفید

آخرین ویدئوها

عضویت در خبرنامه

کاربر گرامی برای اطلاع از آخرین خبرها و اخبار، در خبرنامه صنعت نما عضو شوید.