پایگاه خبری صنعت نما - گلایه فراهانی از عدم کسب نظر شورایاران در پروژه‌های محلی
.
سه شنبه - ۱۳ خرداد - ۱۳۹۹
ساعت :

گلایه فراهانی از عدم کسب نظر شورایاران در پروژه‌های محلی

رئیس کمیته بودجه شورای شهر تهران از عدم ارائه صورت جلسه انتخاب پروژه‌های محلی با نظر شورایاران انتقاد کرد.

*پویا مهرابی

به گزارش صنعت نما، مجید فراهانی صبح امروز در تذکر پیش از دستور خود در جلسه شورای شهر تهران با اشاره به لزوم ارائه صورت جلسه تعیین انتخاب پروژه‌های توسعه محلی برای شورایاران گفت: یکی از انتظارات مردم از شورای شهر این است که در راستای بهبود کیفیت زندگی و ایجاد زمینه مشارکت شهروندان در اداره امور محلات اقدام کنند.

وی ادامه داد: بر همین اساس شورای شهر پنجم بودجه‌ریزی مشارکتی را در دستور کار قرار داد و قرار شد در بودجه‌ریزی به نظرات مردم نیز توجه شود و بر همین اساس در متمم بودجه مصوب کردیم که با استفاده از ظرفیت شورایاران برای حل مشکلات اقدام کنیم و حتی مبلغ 1750 میلیارد ریال از محل ردیف جدیدی که تحت عنوان اعتبارات توسعه محلی در نظر گرفتیم پرداخت شود.

رئیس کمیته بودجه شورای شهر تهران با بیان اینکه شهرداری مکلف است صورت جلسه‌ای که با حضور شورایاران پروژه‌های محلی را انتخاب و مصوب کرده را به شورای شهر بدهد، گفت: اخباری در خصوص افتتاح برخی از پروژه‌های محلی که از این محل تأمین اعتبار شده می‌شنویم اما متأسفانه صورت جلسه‌ای که مربوط به تعیین و انتخاب این پروژه‌ها با کمک شورایاران بوده ندیدیم و این اقدام زنگ خطری برای نادیده گرفتن و بی‌توجهی به نظر شورایاران است که لازم است حناچی شهردار تهران به این موضوع ورود کند.

 

پایان خبر/

 

اشتراک این مطلب

نظر خود را ثبت کنید.

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

درباره ی صنعت نما

يك رسانه پويا و پيشرو مي‌تواند مطالبات فعالان صنعت و معدنکاران را نمايندگي و افكار عمومي را با جايگاه و پتانسيل‌هاي اين بخش آشنا سازد. در آن صورت مسئولان و تصميم‌گيران نيز متناسب با اين جايگاه عمل خواهند كرد.

 

"صنعت نما" مي‌خواهد چنين رسانه‌اي باشد؛

ارایه سريع و لحظه‌اي اخبار، جمع‌آوري خبر و تحليل آن ها و بررسي فرصت‌ها و چالش هاي پيش‌روي صنعت.

 

 

لینک های مفید

آخرین ویدئوها

عضویت در خبرنامه

کاربر گرامی برای اطلاع از آخرین خبرها و اخبار، در خبرنامه صنعت نما عضو شوید.