پایگاه خبری صنعت نما - خبر صنعت حمل و نقل
.
شنبه - ۲۳ آذر - ۱۳۹۸
ساعت :

وزیر راه و شهرسازی در دیدار با مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی بر لزوم تسریع در اتصال بندر کاسپین به خط ریلی سراسری تاکید کرد.

اگر اصلاح نظام پرداخت یارانه در اقتصاد ایران و تعریف یک بسته حمایتی معیشتی جدید برای اقشار آسیب‌پذیر اصلی‌ترین هدف شورای هماهنگی اقتصادی سران سه قوه در افزایش قیمت بنزین بود، اصلاح قیمت این حامل انرژی چند هدف بزرگ دیگر را نیز دنبال می‌کرد.

مدیرعامل شرکت راه آهن از برگزاری نشستی با اعضای هیئت مدیره و مدیران ارشد شرکت راه‌آهن به منظور تصمیم‌گیری بر سر چگونگی تشکیل گروه‌های کاری مشابه ۱۲۰ گروه کاری UIC خبر داد و گفت: ین اقدام در پاسخ به درخواست دانشجویان حوزه حمل‌ونقل ریلی که علاقه‌مند به فعالیت در محیط‌های کاری واقعی با داده‌های واقعی بودند انجام می‌شود.

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: نظام جمهوری اسلامی ایران در سال های اخیر توسعه حمل و نقل ریلی را جزو اولویت های خود قرار داده است و ما با توجه به مصالح مردم تلاش می کنیم تا حمل و نقل ریلی را از نظر کمی، کیفی و تکنولوژی توسعه دهیم.

وزارت حمل و نقل سوریه امروز (یکشنبه) از بررسی طرح اتصال ریلی بندر امام خمینی (ره) به بندر لاذقیه سوریه در ساحل دریای مدیترانه خبر داد.

یک روزنامه ایتالیایی از به تعلیق درآمدن پروازهای یک شرکت هواپیمایی ایرانی به مقصد ایتالیا خبر داد.

نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که دستگاه‌های نظارتی باید بر قیمت ایرلاین‌ها نظارت داشته و از افزایش نامعقول قیمت پروازها در ایام خاص جلوگیری کنند.

مدیرعامل راه آهن از عضویت این سازمان در شورای حمل و نقل ریلی کشورهای مشترک المنافع و عایدات سرشار آن برای شبکه حمل و نقل ریلی ایران خبر داد.

دادگاه بدوی رسیدگی به سقوط هواپیمای ۷۲ -ATR مسیر تهران- یاسوج هواپیمایی آسمان تشکیل شد.

مدیرعامل شرکت راه‌آهن از تمهیدات این شرکت برای ایام بازگشت زائران اربعین حسینی خبر داد و گفت: مقرر شد پس از بررسی‌ به صورت موقت از قطارهای حومه‌ای با هدف افزایش ظرفیت جابه‌جایی زائران در شبکه حمل‌ونقل ریلی برای ایام اوج سفرهای اربعین استفاده شود.

درباره ی صنعت نما

يك رسانه پويا و پيشرو مي‌تواند مطالبات فعالان صنعت و معدنکاران را نمايندگي و افكار عمومي را با جايگاه و پتانسيل‌هاي اين بخش آشنا سازد. در آن صورت مسئولان و تصميم‌گيران نيز متناسب با اين جايگاه عمل خواهند كرد.

 

"صنعت نما" مي‌خواهد چنين رسانه‌اي باشد؛

ارایه سريع و لحظه‌اي اخبار، جمع‌آوري خبر و تحليل آن ها و بررسي فرصت‌ها و چالش هاي پيش‌روي صنعت.

 

 

لینک های مفید

آخرین ویدئوها

عضویت در خبرنامه

کاربر گرامی برای اطلاع از آخرین خبرها و اخبار، در خبرنامه صنعت نما عضو شوید.