صنعت نما - جاده ای
.
جمعه - ۳۱ شهریور - ۱۳۹۶
ساعت :

رانندگان درصورتی‌که کد رهگیری را دریافت نکنند و یا با تأخیر بیش از 24 ساعت اقدام به دریافت آن کنند، خودروی مذکور از سوی دوربین‌های نظارتی نصب‌شده در جاده‌های کشور به دلیل نداشتن اسناد، جریمه می شود

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان یزد با اشاره به ضرورت جذب مشارکت عمومی در راستای افزایش ایمنی جاده‌ها،‌ گفت: در استان یزد چهار هزار و 550 کیلومتر راه وجود دارد.

احتما بهره‌وري خودروي نو بالاتر از فرسوده است. اين نه ادعاست و نه توصيه. حتي اگر به آنچه علم اقتصاد راهنمايي كرده مراجعه نكنيد، واضح است كه فرسوده بودن ناوگان حمل و نقل، بيشترين زيان را به اقتصاد كشور وارد مي‌كند.

در حاشیه مراسم رونمائی از طرح «شبکه سیر»، مدیرکل دفتر حمل‌ونقل مسافر سازمان راهداری به تشریح اهداف راه‌اندازی این طرح پرداخت.

وزیر راه وشهرسازی در حاشیه بازدید معاون اول رئیس جمهور از آزادراه تهران-شمال گفت: عملیات مهندسی ساخت قطعه یک آزادراه شمال را به دانش بومی تبدیل کردیم.

بنا بر نقشه گرافیکی ترافیک سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای حرکت خودروها در برخی مسیرهای منتهی به چالوس با ترافیک  سنگین و نیمه سنگین در جریان است.

مدیر راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز اعلام کرد: بیش از 80 درصد از آزاد راه کرج- قزوین به حفاظ های منعطف بلوک مفصلی تجهیز شده است.

20 خطای رانندگی که می تواند به قیمت زندگی یک انسان تمام شود.

کمیسیون تلفیق مجلس در بررسی و تصویب لایحه بودجه سال آینده کشور در بند «ج» وزارت نفت را ملزم کرده‌است چهار ‌میلیون تُن قیر (VB) را رایگان به به ارگان‌های دولتی بدهد، این ارگان ها شامل وزارتخانههای جهاد  با ١٣ درصد و راه با ٥٤ درصد سهم، بنیاد مسکن ١٧ درصد، وزارت کشور ١٣ درصد و وزارت آموزش‌وپرورش یعنی بخش متولی نوسازی مدارس هم  سه درصد از این میزان را دریافت است.

درباره ی صنعت نما

يك رسانه پويا و پيشرو مي‌تواند مطالبات فعالان صنعت و معدنکاران را نمايندگي و افكار عمومي را با جايگاه و پتانسيل‌هاي اين بخش آشنا سازد. در آن صورت مسئولان و تصميم‌گيران نيز متناسب با اين جايگاه عمل خواهند كرد.

 

"صنعت نما" مي‌خواهد چنين رسانه‌اي باشد؛

ارایه سريع و لحظه‌اي اخبار، جمع‌آوري اطلاعات و تحليل آنها و بررسي فرصت‌ها و چالش هاي پيش‌روي صنعت.

آخرین ویدئوها

عضویت در خبرنامه

کاربر گرامی برای اطلاع از آخرین مطالب سایت، در خبرنامه فارس نیوز عضو شوید.