پایگاه خبری صنعت نما - معضل "حمل و نقل" عامل گرانی مرغ
.
سه شنبه - ۶ فروردین - ۱۳۹۸
ساعت :

معضل "حمل و نقل" عامل گرانی مرغ

مدیر تنظیم بازار خراسان رضوی ابراز عقیده کرد: علت افزایش قیمت مرغ مشکلات حمل و نقل خصوصا حمل ونقل نهاده‌ها است.

به گزارش صنعت نما، حمیدرضا جوادی ، درباره علت گرانی مرغ با بیان این مطلب اظهار کرد: این مسائل موجب کاهش جوجه‌ریزی شد ولی این مشکل مقطعی بود و در حال حاضر مرتفع شده و قیمت مرغ کاهش یافته است.

مدیر تنظیم بازار خراسان رضوی با اشاره به اینکه مشکل اصلی کار، تامین کنندگان نهاده‌ها هستند، اظهار کرد: هیچ کدام از تامین کنندگان نهاده‌ها در طول سال با یک شرکت حمل و نقلی قرارداد نمی‌بندند و به صورت موردی نهاده‌ها را حمل می‌کنند.

وی ادامه داد: بنابراین هنگامی که کسی تعهدی ندارد چنین مشکلاتی پیش می‌آید اما اگر با یک شرکت قرار داد ببندند و در طول سال به طور مرتب نسبت به انتقال و حمل نهاده‌ها اقدام کنند شرکت ها هم نسبت به حمل و نقل متعهد خواهند بود.

جوادی به بی‌تجربگی ما در شرایط بحرانی اشاره و تصریح کرد: ما قطعا پیگیر هستیم که بخشی از حمل و نقل را به صورت ریلی انجام دهیم تا در آینده چنین مشکلی پیش نیاید. 

 

پایان خبر/

 

اشتراک این مطلب

درباره ی صنعت نما

يك رسانه پويا و پيشرو مي‌تواند مطالبات فعالان صنعت و معدنکاران را نمايندگي و افكار عمومي را با جايگاه و پتانسيل‌هاي اين بخش آشنا سازد. در آن صورت مسئولان و تصميم‌گيران نيز متناسب با اين جايگاه عمل خواهند كرد.

 

"صنعت نما" مي‌خواهد چنين رسانه‌اي باشد؛

ارایه سريع و لحظه‌اي اخبار، جمع‌آوري خبر و تحليل آن ها و بررسي فرصت‌ها و چالش هاي پيش‌روي صنعت.

آخرین ویدئوها

عضویت در خبرنامه

کاربر گرامی برای اطلاع از آخرین خبرها و اخبار، در خبرنامه صنعت نما عضو شوید.