پایگاه خبری صنعت نما - دولت باید توجه ویژه‌ای به حوزه حمل و نقل داشته باشد
.
چهارشنبه - ۲۶ تیر - ۱۳۹۸
ساعت :

دولت باید توجه ویژه‌ای به حوزه حمل و نقل داشته باشد

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: ما با ادغام دو وزارتخانه راه و مسکن بایکدیگر مخالف بودیم ولی مجلس آن راتصویب کرد؛ ادغام این دو وزارتخانه باهم کار بسیار اشتباهی بود.

به گزارش صنعت نما، نادر قاضی‌پور در مراسم بزرگداشت روز ملی راهداری وحمل ونقل که در سالن اداره برق در ارومیه برگزارشد، هم‌چنین با اشاره به اهمیت حمل ونقل و توسعه اقتصادی کشور که وابسته به حمل و نقل و راهداران و رانندگان است، تصریح کرد: دولت باید توجه ویژه ای به این حوزه داشته باشد.

وی میزان به اثرات تصادفات اشاره کرد و گفت:‌ از دست رفتن نیروی انسانی مشکلات زیادی  برای خانواده‌های قربانیان به دنبال دارد و باید در ایران حتی یک نفر هم در اثر تصادفات جاده‌ای کشته نشود.

مبارزه با فساد اخلاقی واعتیاد ،امربه معروف ونهی از منکر باید اولویت کاری مسئولان قرار گیرد وفرد به فرد جامعه باید بافساد اخلاقی مبارزه کنند.

در ادامه کیا رئیس انجمن های صنفی شرکت‌های حمل ونقل کالا آذربایجان غربی افزود: سازمان حمل نقل در جامعه ما اهمیت بسیاری دارد و راهداران همواره در هر شرایطی در خدمت مردم بودند.

وام‌هایی که با سود ۲۵ درصد برای نوسازی عمومی و وارد کردن کامیون‌ها اختصاص داده شده توجیح اقتصادی برای حمل ونقل و رانندگان ندارد.

 

پایان خبر/

 

اشتراک این مطلب

درباره ی صنعت نما

يك رسانه پويا و پيشرو مي‌تواند مطالبات فعالان صنعت و معدنکاران را نمايندگي و افكار عمومي را با جايگاه و پتانسيل‌هاي اين بخش آشنا سازد. در آن صورت مسئولان و تصميم‌گيران نيز متناسب با اين جايگاه عمل خواهند كرد.

 

"صنعت نما" مي‌خواهد چنين رسانه‌اي باشد؛

ارایه سريع و لحظه‌اي اخبار، جمع‌آوري خبر و تحليل آن ها و بررسي فرصت‌ها و چالش هاي پيش‌روي صنعت.

 

 

لینک های مفید

آخرین ویدئوها

عضویت در خبرنامه

کاربر گرامی برای اطلاع از آخرین خبرها و اخبار، در خبرنامه صنعت نما عضو شوید.