پایگاه خبری صنعت نما - اطلاعیه آزمون، آموزش و استخدام رئیس قطارمسافری در سال ١٣٩٨
.
دوشنبه - ۲۵ شهریور - ۱۳۹۸
ساعت :

اطلاعیه آزمون، آموزش و استخدام رئیس قطارمسافری در سال ١٣٩٨

نحوه صدور کارت، زمان و مکان برگزاری آزمون رییس قطار شرکت حمل و نقل ریلی رجا اعلام شد.

*پویا مهرابی

 به گزارش صنعت نما به نقل از روابط عمومی شرکت حمل و نقل ریلی رجا، بر این اساس کارت‌ ورود به جلسه آزمون‌ داوطلبان‌ واجد شرایط طی روزهای یکشنبه ١٣٩٨/٠٣/١٩ لغایت سه‌شنبه ١٣٩٨/٠٣/٢١ برای مشاهده و چاپ بر روی سایت اینترنتی شرکت حمل و نقل ریلی رجا قرار خواهد گرفت.

تمامی داوطلبان‌ واجد شرایط، برای چاپ کارت شرکت در آزمون می بایست در تاریخ¬ های فوق¬ الذکر به سایت مذکور مراجعه و با وارد کردن کد رهگیری و کد ملی از کارت شرکت در آزمون نسخه چاپ شده تهیه کنند.

بدیهی است که برای شرکت در جلسه آزمون، همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و همچنین اصل کارت ملی یا اصل شناسنامه عکس¬دار و ارائه آن الزامی است.

براساس برنامه زمانی پیش‌بینی شده، فرآیند آزمون از ساعت ٠٨:٣٠صبح روز پنجشنبه مورخ ١٣٩٨/٠٣/٢٣ در محل برگزاری آزمون برگزار خواهد شد که لازم است کلیه داوطلبان یک ساعت قبل از ساعت شروع آزمون در محل برگزاری آزمون حضور یابند.

داوطلبان در خصوص چگونگی رفع نقص کارت شرکت در آزمون، توصیه‌ها، اعلام نتایج و … می‌توانند اطلاعیه کامل را از طریق لینکhttps://www.raja.ir/menupages?id=ES18 مطالعه و اقدام کنند.

 

پایان خبر/

 

اشتراک این مطلب

برچسب‌ها

درباره ی صنعت نما

يك رسانه پويا و پيشرو مي‌تواند مطالبات فعالان صنعت و معدنکاران را نمايندگي و افكار عمومي را با جايگاه و پتانسيل‌هاي اين بخش آشنا سازد. در آن صورت مسئولان و تصميم‌گيران نيز متناسب با اين جايگاه عمل خواهند كرد.

 

"صنعت نما" مي‌خواهد چنين رسانه‌اي باشد؛

ارایه سريع و لحظه‌اي اخبار، جمع‌آوري خبر و تحليل آن ها و بررسي فرصت‌ها و چالش هاي پيش‌روي صنعت.

 

 

لینک های مفید

آخرین ویدئوها

عضویت در خبرنامه

کاربر گرامی برای اطلاع از آخرین خبرها و اخبار، در خبرنامه صنعت نما عضو شوید.