پایگاه خبری صنعت نما - پیش‌بینی مدیرعامل ایران‌خودرو از آینده قیمت خودرو / فروش جدید پژو ۴۰۵ نداریم
.
سه شنبه - ۱۳ خرداد - ۱۳۹۹
ساعت :

پیش‌بینی مدیرعامل ایران‌خودرو از آینده قیمت خودرو / فروش جدید پژو ۴۰۵ نداریم

فرشاد مقیمی با بیان اینکه هیچ فروش جدیدی برای پژو ۴۰۵ در نظر نگرفته‌ایم، گفت: عوامل بیرونی و اثرگذار روی قیمت مانند نرخ ارز در حال افزایش است که امیدواریم مجموعه اقدامات صورت گرفته اجازه افزایش قیمت لجام‌گسیخته را ندهند.

به گزارش صنعت نما به نقل از دنیای اقتصاد،  فرشاد مقیمی، مدیر عامل ایران خودرو در پاسخ به این سوال که آیا پژو ۴۰۵ را در تابستان از خط تولید خارج خواهید کرد؟ گفت: فقط تعهدات معوق باقی مانده را تحویل می‌دهیم و هیچ فروش جدیدی برای این خودرو در نظر نگرفته‌ایم.

مقیمی همچنین در پاسخ به این سوال که هدف‌گذاری تولید برای سال جاری چند دستگاه است؟ اظهار کرد: هدف‌گذاری صورت گرفته ۵۰۰ هزار دستگاه تعیین شده است.

وی در پاسخ به این سوال هم که عدم توانایی در اجرای تعهدات را چه میزان روی قیمت بازار اثرگذار می‌دانید؟ افزود: قطعا اثرگذار است. اما باید به این نکته توجه کرد که برخی اقدامات در لحظه اثر خود را نشان نمی‌دهند. در ایران‌خودرو بحث کاهش قیمت تمام شده را همان‌طور که اشاره شد عملیاتی کردیم و در ۶ ماه دوم این مساله در صورت‌های مالی شرکت خود را نشان خواهد داد. البته توجه کنید که عوامل بیرونی و اثرگذار روی قیمت مانند نرخ ارز در حال افزایش است. امیدواریم مجموعه اقدامات صورت گرفته اجازه افزایش قیمت لجام‌گسیخته را ندهند.

مقیمی در پایان در پاسخ به این سوال که قیمت تا پایان سال به چه صورت خواهد بود؟ عنوان کرد: این مساله از اختیارات سازمان حمایت است. منتظر جمع‌بندی آنها هستیم.

 

پایان خبر/

 

اشتراک این مطلب

نظر خود را ثبت کنید.

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

درباره ی صنعت نما

يك رسانه پويا و پيشرو مي‌تواند مطالبات فعالان صنعت و معدنکاران را نمايندگي و افكار عمومي را با جايگاه و پتانسيل‌هاي اين بخش آشنا سازد. در آن صورت مسئولان و تصميم‌گيران نيز متناسب با اين جايگاه عمل خواهند كرد.

 

"صنعت نما" مي‌خواهد چنين رسانه‌اي باشد؛

ارایه سريع و لحظه‌اي اخبار، جمع‌آوري خبر و تحليل آن ها و بررسي فرصت‌ها و چالش هاي پيش‌روي صنعت.

 

 

لینک های مفید

آخرین ویدئوها

عضویت در خبرنامه

کاربر گرامی برای اطلاع از آخرین خبرها و اخبار، در خبرنامه صنعت نما عضو شوید.