پایگاه خبری صنعت نما - تعیین‌تکلیف ۵ طرح ذخیره‌سازی گاز طبیعی
.
پنجشنبه - ۲۸ تیر - ۱۴۰۳
ساعت :

تعیین‌تکلیف ۵ طرح ذخیره‌سازی گاز طبیعی

 

مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران از تعیین‌تکلیف پنج طرح ذخیره‌سازی گاز در دولت سیزدهم خبر داد و اعلام کرد دو میدان دیگر نیز تا تابستان فعال می‌شود.

پژمان صمدی

به گزارش صنعت نما، رضا نوشادی با اشاره به آغاز طرح بزرگ بهینه‌سازی تأسیسات تقویت فشار گاز تصریح کرد: اکنون ۹۱ ایستگاه در نقاط مختلف کشور عملیاتی هستند که گاز خروجی توربین همه آنها در فضا منتشر می‌شود و ما با تبدیل این ایستگاه‌ها به سیکل ترکیبی درصددیم انرژی حرارتی را به برق تبدیل و از تخریب محیط‌زیست جلوگیری کنیم.

مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران با بیان اینکه تلاش‌ها برای مدیریت اوج مصرف از طریق طرح هوشمندسازی آغاز شده است، افزود: مایه افتخار شرکت ماست که شرکت ملی گاز ایران طرحی با این درجه از اهمیت را به‌عهده مهندسان ما قرار داده است.

مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران همچنین با بیان اینکه در افق بلندمدت نمی‌توان بر فروش نفت و گاز خام اکتفا کرد، گفت: توانمندی‌های مهندسان مشاور، سازندگان و پیمانکاران باید ارتقا یابد و آن‌ها با حمایت شرکت ما وارد بازارهای بین‌المللی شوند.

 

پایان خبر /

 

اشتراک این مطلب

برچسب‌ها
نظر خود را ثبت کنید.

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

درباره ی صنعت نما

يك رسانه پويا و پيشرو مي‌تواند مطالبات فعالان صنعت و معدنکاران را نمايندگي و افكار عمومي را با جايگاه و پتانسيل‌هاي اين بخش آشنا سازد. در آن صورت مسئولان و تصميم‌گيران نيز متناسب با اين جايگاه عمل خواهند كرد.

 

"صنعت نما" مي‌خواهد چنين رسانه‌اي باشد؛

ارایه سريع و لحظه‌اي اخبار، جمع‌آوري خبر و تحليل آن ها و بررسي فرصت‌ها و چالش هاي پيش‌روي صنعت.

 

 

لینک های مفید

آخرین ویدئوها

عضویت در خبرنامه

کاربر گرامی برای اطلاع از آخرین خبرها و اخبار، در خبرنامه صنعت نما عضو شوید.