پایگاه خبری صنعت نما - ورود خودروهای غیربومی به مازندران و گیلان ممنوع است/تا اطلاع ثانوی سفر نروید
.
سه شنبه - ۱۲ فروردین - ۱۳۹۹
ساعت :

ورود خودروهای غیربومی به مازندران و گیلان ممنوع است/تا اطلاع ثانوی سفر نروید

درپی محدودیت‌های ترافیکی ایجاد شده برای تردد در محورهای ورودی استان‌های گیلان و مازندران، مدیر مرکز مدیریت راه‌های سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای اعلام کرد که خودروهای شخصی با پلاک‌های غیر بومی نمی‌توانند به استان‌های گیلان و مازندران وارد شوند و از مردم خواهش می‌کنیم تا اطلاع ثانوی و برای حفظ سلامتی خود از سفرهای غیر ضرور خودداری کنند.

*پویا مهرابی

به گزارش صنعت نما، در پی شیوع ویروس کرونا و افزایش آمار مبتلایان و جان باختگان تصمیمات مختلفی در ستاد مقابله با کرونا اتخاذ شد و نهایتا از صبح امروز تردد در محورهای ورودی گیلان و مازندران برای خودروهای شخصی با پلاک شهرهای دیگر ممنوع شده است و سرهنگ نادر رحمانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از اعمال این محدودیت تردد خبر داد و گفت: بر این اساس تنها خودروهای دارای پلاک همان استان اجازه ورود به شهر را دارند.

علی اکبر آشوری مدیر مرکز مدیریت راه‌های سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای در این باره به ایسنا گفت: براساس آخرین تصمیمات اتخاذ شده در جلسات ستاد مقابله با ویروس کرونا، مقرر شد تا برای خودروهای شخصی با پلاک‌های غیر بومی اجازه ورود به استان‌های  گیلان و مازندران را نداشته باشند و براین اساس اگر مردم به این استان‌ها سفر کنند در ورودی شهر جلوی آنها گرفته شده و آنها را برمی‌گرداند.

وی افزود: براساس مصوبه مذکور ورود و خروج حمل و نقل کالا و خودروهای خدماتی مستثنی از این مصوبه هستند و تدابیر لازم برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا از طریق آنها اندیشیده خواهد شد.

مدیر مرکز مدیریت راه‌های سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای  تاکید کرد: در چنین شرایطی که سازمان‌ها ودستگاه‌های متولی به ویژه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دایما به مردم توصیه می‌کنند که در خانه‌های خود بماند تا از شیوع و گسترش هر چه بیشتر ویروس کرونا جلوگیری شود از همه مردم خواهشمندیم تا اطلاع ثانوی از سفرهای غیر ضرور خودداری کند چرا که این تصمیم برای استان‌های دیگر نیز که درگیر کرونا ویروس هستند اتخاذ خواهد شد.

 

پایان خبر/

 

اشتراک این مطلب

برچسب‌ها

درباره ی صنعت نما

يك رسانه پويا و پيشرو مي‌تواند مطالبات فعالان صنعت و معدنکاران را نمايندگي و افكار عمومي را با جايگاه و پتانسيل‌هاي اين بخش آشنا سازد. در آن صورت مسئولان و تصميم‌گيران نيز متناسب با اين جايگاه عمل خواهند كرد.

 

"صنعت نما" مي‌خواهد چنين رسانه‌اي باشد؛

ارایه سريع و لحظه‌اي اخبار، جمع‌آوري خبر و تحليل آن ها و بررسي فرصت‌ها و چالش هاي پيش‌روي صنعت.

 

 

لینک های مفید

آخرین ویدئوها

عضویت در خبرنامه

کاربر گرامی برای اطلاع از آخرین خبرها و اخبار، در خبرنامه صنعت نما عضو شوید.