توصیه های کاربردی در مورد سفر - خبر
.
پنجشنبه - ۶ اردیبهشت - ۱۳۹۷
ساعت :

توصیه های کاربردی در مورد سفر

برخی از افراد به محض اینکه به مقصد می رسند، می خواهند همه چیز طبق برنامه پیش برود و یا کوچکترین اختلافی از سفر خود احساس پشیمانی می کنند. هیچ وقت اینگونه نباشید اما اگر جزء این دسته از افراد هستید که زود از سفر پشیمان می شوید، خواندن این مقاله را از دست ندهید.

یک کشور را در یک روز یا یک هفته نمی توان دید

یک کشور هرچند کوچک هم که باشد، باز شما در یک روز یا یک هفته نمی توانید تمام مناطق دیدنی آنرا ببینید و با فرهنگ آن به طور کامل آشنا شوید. همانطور که ممکن است با تمامی پدیده های زیبای کشورتان نیز به طور کامل آشنا نشده باشید. همیشه مدت زمان سفر محدود است.
کافیست قبل از سفر، یک برنامه ریزی دقیق برای گشت و گذار خود داشته باشید و مناطق و کارهای مورد نظر خود را یادداشت کنید. در این زمان محدود باید برای خود اولویت هایی تعیین کنید.

 

 

سفر را زود شروع کنید

سفر همیشه یک زندگی جدید را پیش روی آدم قرار می دهد. افراد زیادی هستند که نداشتن پول را برای سفر نرفتن بهانه می کنند و برخی نیز می گویند که بعد از بازنشستگی به سفر خواهند رفت. تمامی این بهانه ها را کنار بگذارید و از همین امروز برای سفر اقدام کنید. دنیا به قدری گسترده و زیبا است که اگر کمی دیر شود، شاید هیچگاه فرصتی برای سفرهای بیشتر را پیدا نکنید.

 

 

بودجه سفر

اکثر مردم نداشتن پول و کار سخت پس انداز کردن را بهانه ای برای سفر نکردن قرار می دهند. اما همانطور که می دانید با مدیریت بودجه، کم کردن برخی هزینه ها و یا حتی پیش گرفتن راه هایی برای رفتن به سفرهای کم هزینه، شما نیز می توانید فرصت سفری خاطره انگیز را کسب کنید.

 

 

با خاطرات سفر چکار می توان کرد؟

افراد همیشه در سفر که هستند، بیشتر از هر زمان دیگر عکس می گیرند. این عکس ها هم از خود و هم می تواند از طبیعت، فرهنگ و آداب و رسوم یک کشور باشد. برخی از عکس ها و خاطرات را در صفحات اجتماعی با دوستان و خانواده به اشتراک می گذارید اما می تواندبا آن کارهای دیگری هم انجام داد. برخی از سایت و یا افراد هستند که اگر عکس زیبایی در دست داشته باشید، آنرا برای خبرهای سایت خود و یا کتاب ازشما خریداری می کنند.

پس با دقت و هیجان بیشتری در سفر عکاسی کنید.

اشتراک این مطلب

برچسب‌ها
نظر خود را ثبت کنید.

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

درباره ی صنعت نما

يك رسانه پويا و پيشرو مي‌تواند مطالبات فعالان صنعت و معدنکاران را نمايندگي و افكار عمومي را با جايگاه و پتانسيل‌هاي اين بخش آشنا سازد. در آن صورت مسئولان و تصميم‌گيران نيز متناسب با اين جايگاه عمل خواهند كرد.

 

"صنعت نما" مي‌خواهد چنين رسانه‌اي باشد؛

ارایه سريع و لحظه‌اي اخبار، جمع‌آوري خبر و تحليل آن ها و بررسي فرصت‌ها و چالش هاي پيش‌روي صنعت.

آخرین ویدئوها

عضویت در خبرنامه

کاربر گرامی برای اطلاع از آخرین خبرها و اخبار، در خبرنامه صنعت نما عضو شوید.